Ptaszki na druciku 5,5cm Kolorowe 9szt.

50,10 zł *

5,57 zł pro Kawałek

Dostawa do 25. Stycznia **

Opis produktuOpis produktu

Czym byłaby wiosna bez ich żywiołowego świergotu? - Przywitaj budzącą się do życia przyrodę tymi kolorowymi ptaszkami na druciku i dodaj lukru do ich dekoracji!

Małe ptaszki wykonane są z lekkiego styropianu, więc z łatwością przykleisz je na wieniec ścienny lub drzwiowy i zabezpieczysz za pomocą zginanego drucika. Prawdziwe pióra na skrzydła i ogon są częściowo zabarwione na jasnożółty kolor, częściowo tworzą delikatny, naturalny wzór. Dzięki temu malowany ptak dekoracyjny VIANA z małymi czarnymi oczkami stanie się pierzastą gwiazdą wiosennej dekoracji. Dzięki połączeniu ziemistych i jasnych odcieni, sztuczny ptak wygląda szczególnie pięknie w towarzystwie delikatnej zieleni lub wiosennych kwiatów, takich jak żonkile lub białe hiacynty. Można też łatwo wbić drut w ziemię lub piankę florystyczną. Nawet kilka ptaków sprawi, że bukiet będzie jeszcze bardziej atrakcyjny. Albo umieść wesołe stado ptaków na kwitnących gałęziach forsycji, wiśni ozdobnej lub śliwy na Wielkanoc!

Ptaszek na druciku w żywych kolorach występuje w opakowaniu po 9szt. i ma wraz z drucikiem całkowitą wysokość ok. 22,5 cm. Dzięki temu sam ptak ma przybliżone wymiary 12 na 4 centymetry.

Wysokość całkowita:
ok. 22,5cm
Wielkość ptaków:ok. 12cm (długość) x 4cm (wysokość)
Kolor:brązowy, biały, żółty, ochra, szary, czarny, pomarańczowy
Materiał:pióra, tworzywo sztuczne, metal
Ilość:9 sztuk

producenci: Viana ®
Nr prod.: 67878
Waga: 0,36 kg
Dostawa do: 25. Stycznia **

więcej zdjęć przedmiotów

Ptaszki na druciku 5,5cm Kolorowe 9szt.
Ptaszki na druciku 5,5cm Kolorowe 9szt.
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT Bez kosztów przesyłki. Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.