Akcesoria florystyczne

Dozowniki i Urządzenia, Kleje i Taśmy, Towary

wszystkie podkategorie na pierwszy rzut oka

Akcesoria florystyczne Opis kategorii

Projektuj, wykonuj i dekoruj jak profesjonaliści dzięki szerokiej gamie artykułów florystycznych z Floristik24, niedrogiego sklepu internetowego z pomysłami na dekoracje! Znajdziesz tutaj profesjonalne narzędzia, takie jak sekatory, drzazgi, noże florystyczne i pistolety do klejenia na gorąco, a także materiały eksploatacyjne, takie jak rękawice ogrodnicze, nożyczki do ziół i konewki. Odkryj także złote i srebrne przedmioty, których możesz użyć do zaokrąglenia swoich dzieł - to również idzie w parze ze specjalnym specjalnym sprayem! Następnie możesz użyć go do spryskania aranżacji pięknym błyszczącym połyskiem i ekscytującym kolorem, takim jak złoto, lub w celu ułatwienia mechowi dekoracji rośliny w celu uzyskania nowego połysku.

I to nie wszystko! Użyj numerów rocznicowych, aby udekorować swoje przyjęcie urodzinowe, srebrny ślub, a także pakiet prezentowy lub tort urodzinowy. Stwórz piękny wieniec urodzinowy ze słomianego wieńca i owiń go specjalną taśmą samoprzylepną. W połączeniu z klejem w sprayu możesz następnie przymocować wdzięczne i szlachetne naturalne dekoracje do swojego wieńca, tworząc w ten sposób bardzo indywidualną dekorację na każdą okazję.

W naszym sklepie internetowym zawsze znajdziesz odpowiednią torbę na prezenty w czerwonych, pomarańczowych, naturalnych lub innych słodkich motywach świątecznych. Tam też mieszczą się butelki wina, książki i słoiki z domowym dżemem. A jeśli wolisz rozdać cudownie pachnącą doniczkę ziołową lub doniczkowy kwiat, wybierz elegancką, kolorową sadzarkę i mankiet, za pomocą którego możesz jeszcze udekorować swój kwiatowy prezent.

Czekają na Ciebie różnorodne produkty wysokiej jakości, które możesz wygodnie i tanio zamówić online. Nasz profesjonalny system wysyłki gwarantuje szybką dostawę, a jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, skontaktuj się z naszą przyjazną i kompetentną obsługą klienta!


Cat-ID: 19