Miski, garnki i wazony

Kosze na kwiaty i kosze wiszące do sadzenia przyciągają wzrok!

wszystkie podkategorie na pierwszy rzut oka

Miski, garnki i wazony Opis kategorii

Różnorodny wybór misek, doniczek, wazonów i wielu innych pojemników do sadzenia lub napełniania elementami dekoracyjnymi można znaleźć tutaj.

Niezależnie od tego, czy mają wygląd terakoty, gliny czy akrylu - różne modele misek, donic i wazonów przyciągają wzrok w domu i ogrodzie. Oferujemy również odpowiednie pojemniki do codziennego użytku przez ogrodników i kwiaciarnie.

Sadzenie misek, skrzynek okiennych, wiszących koszy, donic i przyborów dla kwiaciarni i ogrodników hobbystycznych

Doniczki z plastiku, gliny i przezroczyste doniczki do storczyków są szczególnie polecane do sprzedaży roślin i kwiatów w kwiaciarni. Wazony do ustawiania nadają się również do promocyjnej prezentacji kwiatów ciętych.

Na balkonie i tarasie przyciągają wzrok skrzynki okienne, donice sygnalizacyjne i wiszące kosze do sadzenia. Sadzarki są również dostępne w różnych formach, na przykład jako krzyżówka, serce rośliny lub pierścień rośliny. Te wstępnie uformowane naczynia można dalej przetwarzać pianką kwiatową lub glebą, suszonymi lub świeżymi kwiatami w celu uzyskania grobu. Oferujemy również grobowe wazony do florystyki pogrzebowej, które można ustawić lub umieścić w ziemi.

Przedmioty codziennego użytku, takie jak konewki, również nadają kolor ogrodowi, balkonowi i tarasowi. Oprócz konwencjonalnych modeli do nawadniania ogrodu znajdziesz również nowoczesne konewki w jasnych kolorach do użytku w pomieszczeniach. Kolorowe donice i podstawki w różnych rozmiarach uzupełniają naszą ofertę.

Cat-ID: 18