Kompozycje nagrobne

Kompozycje grobowe z mchem chrobotkowym, liśćmi palmowymi, szyszkami i wieloma innymi suszonymi roślinami

Edycja natury grobowe edycje żałobne kwiaty posortowane 3-krotnie 24 szt. Edycja natury grobowe edycje żałobne kwiaty posortowane 3-krotnie 24 szt.

Edycja natury grobowe edycje żałobne kwiaty posortowane 3-krotnie 24 szt.

340,20 zł

14,18 zł pro Kawałek

Aranżacje nagrobne, suszone kwiaty, dekoracje nagrobne, asortyment, 24 szt Aranżacje nagrobne, suszone kwiaty, dekoracje nagrobne, asortyment, 24 szt

Aranżacje nagrobne, suszone kwiaty, dekoracje nagrobne, asortyment, 24 szt

403,90 zł

16,83 zł pro Kawałek

Kompozycje nagrobne

Nasze najpopularniejsze artykuły na podstawie zamówień klientów. Aktualizowane codziennie.


Bestseller
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.

wszystkie podkategorie na pierwszy rzut oka

Kompozycje nagrobne Opis kategorii

W naszym asortymencie groby do upamiętniającej florystyki są gotowymi kompozycjami z suszonych kwiatów, które mogą być dalej przetwarzane lub używane jako gotowe elementy. W celu dalszego przetwarzania naturalne podkładki można umieścić na wieńcach pogrzebowych, dekoracji grobowej i urnej.

Grobowce nadają się do bukietów grobowych, biżuterii urn, aranżacji grobów i wielu innych.

Podwójne bukiety z gałęziami jodły lub bez oraz ozdobne miski grobowe można łatwo i bez wysiłku wyprodukować. Te przyklejone i okablowane podkładki nagrobne składają się z elementów, z których niektóre można również zamówić indywidualnie tutaj w sklepie internetowym florystyka. Gotowe naturalne podpory są dostępne jako asortyment wieloczęściowy z dwoma do sześciu różnie zaprojektowanymi podporami grobowymi i łącznie do 32 sztuk.

Trwałe układy grobowe z mchem reniferów, liśćmi palmowymi, szyszkami i wieloma innymi suszonymi roślinami są idealne do dekoracji grobów w niskich temperaturach jesienią i zimą, na przykład w Dzień Wszystkich Świętych lub w Niedzielę Zmarłych.
W przypadku centrów ogrodniczych w florystyce pamiątkowej i pogrzebowej te wysokiej jakości gotowe elementy są bardzo praktyczne ze względu na ich niewielkie obciążenie pracą przy dalszym przetwarzaniu.

google_translate

Cat-ID: 39