Motyl do spinania, dekoracja choinki, adwentu, dekoracja ślubna, klips do dekoracji L16cm W13cm

24,40 zł *

Dostawa do 25. Stycznia **

Opis produktuOpis produktu

Ten czarujący motyl do wycinania nadaje się szczególnie jako marzycielska ozdoba na choinkę! Czy to na adwent jako dekoracja ślubna, czy na cały rok, delikatne klipsy dekoracyjne można wykorzystać na wiele sposobów!

Motyl ma solidny korpus wykonany z polyresinu, skrzydła wykonane są z kremowego papieru zadrukowanego złotym wzorem w panterkę. Tułów pięknego owada oraz brzegi skrzydeł pokryte są złotym brokatem, a skrzydła dodatkowo ozdobione są szklanymi koralikami i brokatowymi kamieniami u nasady.

Odwłok ozdobnego motyla wyposażony jest w piórko, które łączy się w srebrny klips. Motyl z klipsem może być błyskawicznie przymocowany do gałęzi bukietu lub w zieleni jodły jako ozdoba choinkowa.

Sztuczny motyl może być również wykorzystany jako dekoracja kwiatowa na doniczce na lampie lub zasłonie jako dekoracja pokoju. Możesz też użyć błyszczącego sztucznego motyla do dekoracji kompozycji kwiatowych, lampionów i wieńców świątecznych na wiosnę, urodziny lub ślub. Motyl może być również wykorzystany jako dekoracja prezentu, wystarczy przypiąć go do prezentu, aby stworzyć ciekawe akcenty.

Połącz papierowego motyla z innymi motylami z naszej szerokiej gamy klipsów dekoracyjnych. - Sztuczne kwiaty i inne owady dekoracyjne również bardzo ładnie współgrają z motylem do dekoracji. - W naszym sklepie można również nabyć kolibra do przypięcia w tym samym wzorze.

Uwaga:Akcesoria widoczne na zdjęciach produktów i elementy dekoracyjne nie sączęścią asortymentu, chyba że są wyraźnie dołączone.

Długość: ok. 16cm
Szerokość: ok. 13cm
Wysokość: ok. 8cm
Długość klamry: ok. 4,5cm
Kolor:Kremowa biel, Złoty, Srebrny, Czarny
Materiał:Poliresin, Papier, Metal, Koraliki szklane, Brokat
Ilość: 1 szt.
Nr prod.: 00685
Waga: 0,32 kg
Dostawa do: 25. Stycznia **

więcej zdjęć przedmiotów

Motyl do spinania, dekoracja choinki, adwentu, dekoracja ślubna, klips do dekoracji L16cm W13cm
Motyl do spinania, dekoracja choinki, adwentu, dekoracja ślubna, klips do dekoracji L16cm W13cm
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT Bez kosztów przesyłki. Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.