Świece

Świece i podgrzewacze w różnych rozmiarach i kolorach

Świece zawsze symbolizowały nadzieję i ciepło. Tworzą podniosły nastrój i wyczarowują wyjątkową atmosferę. Kiedy knot jest zapalony, światło świecy oświetla pomieszczenie. W naszym sklepie internetowym oferujemy Państwu świece i podgrzewacze w różnych kształtach, kolorach i rozmiarach. Czytaj więcej

wszystkie podkategorie na pierwszy rzut oka

Klienci również szukali

Świece Opis kategorii

Świece – świece w sztyfcie, świece kuliste, świece słupkowe

Nasz asortyment uwzględnia różne warianty na różne okazje. W jednej kategorii znajdziesz u nas świece prętowe i świece stożkowe. Świece kuliste i świece słupkowe mają swoje własne. Wysokie świece w sztyfcie zawsze były elegancką ozdobą stołów i kredensów. Czy to na Boże Narodzenie, czy na ołtarzu - świece w sztyfcie są po prostu częścią uroczystości. Z kolei świece sferyczne i generalnie zaokrąglone wpisują się w ekstrawagancki, ale i romantyczny nastrój. Z kolei świece pieńkowe to tradycyjne świece adwentowe do wieńca adwentowego.

Wśród świec w sztyfcie i słupku odkryjesz produkty szczególnie wysokiej jakości. Na przykład świece PURE są wykonane z bardziej stabilnej stearyny zamiast konwencjonalnej parafiny. Spotkasz też wiele Bezpiecznych Świec.

W przypadku tych świec knot gaśnie sam w odpowiednim momencie, dzięki czemu ryzyko pożaru jest znacznie zmniejszone. Rustykalne świece oferują również wyjątkowy wygląd dzięki marmurkowemu wyglądowi. Wiele naszych świec jest jednokolorowych. Innymi słowy, zachowują swój kolor, dopóki się nie spalą.

Podgrzewacze

Oprócz smukłych, wysokich i kulistych świec, szczególną popularnością cieszą się podgrzewacze. Tradycyjnie były to sprawdzone akcesoria do podgrzewaczy, które utrzymywały ciepło herbaty w dzbanku ustawionym na podgrzewaczu.

Nadal nazywane są świecznikami do herbaty, nawet jeśli już dawno zyskały więcej obszarów zastosowania i są ustawiane na więcej okazji. Podgrzewacze często znajdują się w słoikach ze świecami jako latarnie na balkon lub ogród. Okrągłe, płaskie świece, stojące w rzędzie, można również ustawić w nastrojowy sposób.

Posiadamy również świeczniki

Ale nie tylko świece są częścią eleganckiej dekoracji świec, ale oczywiście także świeczniki. Znajdziesz je w lampionach i lampionach w kategorii letniej oraz świecznikach i lampionach w naszym asortymencie bożonarodzeniowym. Nawet świeczki do herbaty wyglądają o wiele bardziej dekoracyjnie z odpowiednim świecznikiem na tealighty wykonanym ze szkła lub metalu.

Świece zapachowe

Jeśli nie tylko cieszysz się blaskiem świec, ale także chcesz poczuć przyjemny zapach, to zapoznaj się z naszą ofertą świec zapachowych. Odkryjesz świece o letniej świeżości lub świątecznych zapachach, takich jak wanilia i cynamon, a także wyjątkowe bukiety.

Świece LED – również z woskiem

Coraz częściej stosuje się świece LED, zwłaszcza do świeczników w pętlach lub do innych dekoracji świec, w których naturalna dekoracja odgrywa dużą rolę. Te sztuczne świece często imitują migoczące światło świec w zwodniczo prawdziwy sposób. Wiele z nich można również przyciemniać lub jest wyposażonych w wyłącznik czasowy lub inne funkcje, które obiecują większe bezpieczeństwo lub komfort. Aby uzyskać szczególnie zwodniczo prawdziwą imitację, świece LED można pokryć woskiem.

Nasze światła LED można znaleźć w naszym sklepie internetowym w kategorii lampki choinkowe i diody LED, które zapewnią czarującą atmosferę nie tylko w okresie świątecznym.

Znicze

Światło świec jako małe światełko nadziei jest również częścią żałoby w wielu kulturach. Powinien wskazywać bliskim niegdyś drogę do innego świata lub innego miejsca lub służyć jako znak spokojnej pamięci. W samej florystyce pogrzebowej znicz odgrywa główną rolę. Dlatego oczywiście w osobnej kategorii znajdziesz również znicze wykonane w całości z prawdziwego wosku lub z diodami LED.

Cat-ID: 15