Gąbka florystyczna

Produkty z pianki kwiatowej na każdą okazję

wszystkie podkategorie na pierwszy rzut oka

Gąbka florystyczna Opis kategorii

Gąbka florystyczna to podstawa aranżacji kwiatowych, które mogą być używane jako ozdoby, biżuteria ślubna, biżuteria pogrzebowa i jako prezent. Nasza szeroka oferta mchu obejmuje piankę kwiatową w różnych formach, jak mokra pianka kwiatowa do świeżych kwiatów i sucha pianka kwiatowa do suszonych kwiatów.

Formowana gąbka florystyczna do dekoracji samochodów, dekoracji stołu, dekoracji ścian i dekoracji pogrzebowych

Specjalnie dla florystyki ślubnej, oferujemy uchwyty na bukiety ślubne z prostymi i ergonomicznie ukształtowanymi uchwytami, które optymalnie leżą w dłoni i utrzymują świeże kwiaty przez długi czas dzięki mokrej piance kwiatowej. Kwiatowa pianka w kształcie serca do dekoracji stołu i jako podstawa nadaje odrobinę romansu dekoracji ślubnej. Steckmoos do klasycznej biżuterii samochodowej to Autocorso lub Autodoppel-Ring. Dzięki odpowiedniej przyssawce próżniowej w asortymencie kompozycje kwiatowe można bezpiecznie przymocować do samochodów weselnych i na wszystkich innych gładkich powierzchniach, na przykład jako dekoracje ścienne. Okrągła i kwadratowa pianka kwiatowa jest dostępna w różnych rozmiarach, od małych do bardzo wyszukanych dekoracji stołu. Mokrą piankę kwiatową można zamówić z matą do odlewania lub bez niej.

Oprócz kwiatowych pierścieni i wieńców z pianki, szablony z pianki w kształcie serca nadają się również do florystyki pogrzebowej. Indywidualną biżuterię grobową można zaprojektować z pianki kwiatowej do kompozycji kwiatowych w kształcie krzyża i ramek z zewnętrzną ramką kwiatową. Do układania urn i biżuterii oferujemy półpierścienie, które można ustawić lub zawiesić na ścianach urny. Drobne kompozycje z suszonych kwiatów działają najlepiej z suchą gąbką florystyczną.

Cat-ID: 23