Gąbka florystyczna

Produkty z pianki kwiatowej na każdą okazję

Gąbka florystyczna to podstawa aranżacji kwiatowych, które mogą być używane jako ozdoby, biżuteria ślubna, biżuteria pogrzebowa i jako prezent. Nasza szeroka oferta mchu obejmuje piankę kwiatową w różnych formach, jak mokra pianka kwiatowa do świeżych kwiatów i sucha pianka kwiatowa do suszonych kwiatów.

Formowana gąbka florystyczna do dekoracji samochodów, dekoracji stołu, dekoracji ścian i dekoracji pogrzebowych

Specjalnie dla florystyki ślubnej, oferujemy uchwyty na bukiety ślubne z prostymi i ergonomicznie ukształtowanymi uchwytami, które optymalnie leżą w dłoni i utrzymują świeże kwiaty przez długi czas dzięki mokrej piance kwiatowej. Kwiatowa pianka w kształcie serca do dekoracji stołu i jako podstawa nadaje odrobinę romansu dekoracji ślubnej. Steckmoos do klasycznej biżuterii samochodowej to Autocorso lub Autodoppel-Ring. Dzięki odpowiedniej przyssawce próżniowej w asortymencie kompozycje kwiatowe można bezpiecznie przymocować do samochodów weselnych i na wszystkich innych gładkich powierzchniach, na przykład jako dekoracje ścienne. Okrągła i kwadratowa pianka kwiatowa jest dostępna w różnych rozmiarach, od małych do bardzo wyszukanych dekoracji stołu. Mokrą piankę kwiatową można zamówić z matą do odlewania lub bez niej.

Oprócz kwiatowych pierścieni i wieńców z pianki, szablony z pianki w kształcie serca nadają się również do florystyki pogrzebowej. Indywidualną biżuterię grobową można zaprojektować z pianki kwiatowej do kompozycji kwiatowych w kształcie krzyża i ramek z zewnętrzną ramką kwiatową. Do układania urn i biżuterii oferujemy półpierścienie, które można ustawić lub zawiesić na ścianach urny. Drobne kompozycje z suszonych kwiatów działają najlepiej z suchą gąbką florystyczną.
google_translate