Sztuczne kwiaty i rośliny

Jedwabne kwiaty, jedwabne kompozycje kwiatowe, rośliny tekstylne, sztuczne rośliny, jedwabne bukiety, sztuczne kwiaty

wszystkie podkategorie na pierwszy rzut oka

Sztuczne kwiaty i rośliny Opis kategorii

Jedwabne kwiaty i sztuczne rośliny w naszej ofercie są doskonałymi kopiami ich naturalnych wzorów do naśladowania. Jako dekoracja na wesela i uroczystości, jako dekoracja stołu w domu lub w restauracji, artystycznie zaprojektowane tekstylne kwiaty zapewniają piękną atmosferę.

Tutaj znajdziesz duży wybór różnych rodzajów, wykonanych z prawdziwego jedwabiu, plastiku i wysokiej jakości tekstyliów. Sztuczne i jedwabne kwiaty są dostępne indywidualnie, jako gotowy bukiet, jako sztuczna roślina w doniczce lub sztuczny bukiet.

Kwiaty tekstylne, kwiaty jedwabne i rośliny sztuczne jako bukiet, bukiet lub osobno do dekoracji

Wybór poszczególnych okazów sięga od róż, hortensji i chryzantem po allium, cymbidium i lilie, strelizie i storczyki. Pojedyncze jedwabne kwiaty i sztuczne kwiaty są idealne do dalszego przetwarzania na kompozycje kwiatowe, bukiety i dekoracje. Sztuczne rośliny w doniczkach, takie jak biały agapant, różnokolorowe storczyki, niebieskie, żółte i czerwone bratki, nie tylko wyglądają na zwodniczo prawdziwe. W przeciwieństwie do swoich naturalnych odpowiedników trwają wiecznie.

Wiązane bukiety sztucznych róż, jedwabnych kwiatów, chryzantem, tulipanów, ranunculus, czarnej susanne i kwiatów szachowych są od razu gotowe do użycia jako dekoracje na stole. Można również zamówić kolorowe bukiety kwiatów jedwabnych i tekstylnych, a także maty trawnikowe na dekoracje wielkanocne i letnie. Sztuczne serca róż, płatki róż oznaczone „Just Married” i mini różyczki wykonane z pianki są szczególnie urocze na wesela.

Cat-ID: 52