SERAMIS ®

SERAMIS ®
Zdrowy i obfity wzrost rośliny jest zagwarantowany tylko wtedy, gdy temperatura, warunki oświetleniowe, wilgotność powietrza, lokalizacja i warunki glebowe są idealne. Przede wszystkim skład składników odżywczych w glebie i optymalnie dostosowane do rośliny nawożenie zapewniają długie i zdrowe życie rośliny. Wysokiej jakości marka Seramis® produkuje granulki gliny, podłoże, nawozy i produkty pielęgnacyjne, które są idealnie dostosowane do potrzeb roślin.

Granulat glinkowy Seramis®, podłoże, nawóz i środek pielęgnacyjny dla zdrowych i pięknych roślin

Asortyment Seramis® obejmuje granulki gliny dla roślin ozdobnych i specjalne podłoża dla storczyków. Zaletą granulatów i podłoży roślinnych jest luźna konsystencja, co oznacza, że ​​dużo tlenu dociera do korzeni. Doskonała zdolność zatrzymywania wody granulatu i podłoża Seramis® umożliwia długotrwałe i równomierne dostarczanie cieczy. Kula korzeniowa i roślina są również dobrze chronione podczas przesadzania.

Seramis® oferuje również nawozy, które dostarczają roślinom składników odżywczych, których potrzebują do pięknego wzrostu roślin. Płynny pokarm witalny, który można dodawać do wody do nawadniania, jest dostępny jako niezbędny składnik odżywczy, szczególnie dla storczyków, roślin kwitnących i roślin zielonych. Długotrwały nawóz w postaci stałej można również mieszać z granulatem Seramis® i podłożem.

Środki do pielęgnacji roślin obejmują na przykład spraye do pielęgnacji liści i praktyczne wskaźniki nawadniania w różnych rozmiarach, aby zawsze zapewnić roślinie optymalną ilość płynu.

SERAMIS ® Produkt

Produkt Granulat roślinny Seramis® do roślin doniczkowych (7,5 litra) Produkt Granulat roślinny Seramis® do roślin doniczkowych (7,5 litra)

Granulat roślinny Seramis® do roślin doniczkowych (7,5 litra)

71,40 zł

9,52 zł pro l

Produkt Specjalne podłoże Seramis® do storczyków 7l Produkt Specjalne podłoże Seramis® do storczyków 7l

Specjalne podłoże Seramis® do storczyków 7l

89,20 zł

12,74 zł pro l

Produkt Seramis® specjalne podłoże do storczyków 2,5l Produkt Seramis® specjalne podłoże do storczyków 2,5l

Seramis® specjalne podłoże do storczyków 2,5l

33,40 zł

13,36 zł pro l

*   Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT, bez kosztów przesyłki. Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.