Owoce dekoracyjne

Owoce dekoracyjne, do złudzenia przypominające prawdziwe, nadają się do wszelkiego rodzaju dekoracji, także jako dodatki do rękodzieła.

wszystkie podkategorie na pierwszy rzut oka

Owoce dekoracyjne Opis kategorii

Dekoracyjne owoce zdobią każdy pokój w mgnieniu oka i są szczególnie mile widziane w kuchni lub jadalni. Ponadto sztuczne owoce i ozdobne warzywa o mocnych kolorach emanują żywością, która rozświetla otoczenie. W Floristik24, twoim sklepie internetowym z artykułami dekoracyjnymi i artykułami rzemieślniczymi, możesz uzyskać duży wybór dekoracyjnych owoców i warzyw, które są nie do odróżnienia od oryginałów na pierwszy i drugi rzut oka. Tutaj znajdziesz owocowy materiał do dekoracji na wszystkie pory roku i pomysły na dekorację - od sztucznych jabłek w różnych rozmiarach i kolorach, po karczochy i grzyby, po owoc smoka i kłujące gruszki!

Zdziwisz się, jak szybko niektóre sztuczne warzywa mogą ulepszyć Twoją kuchnię. Weź na przykład czerwoną, zieloną i żółtą paprykę, ozdobne marchewki i cebulki lub mieszankę warzywną w sieci. Ze względu na wysoką jakość wykonania dekoracyjne warzywa wydają się bardzo realne dzięki nowej właściwości dotyku.

Wspaniałą rzeczą jest to, że owoce warzyw nie psują się nawet w wysokich temperaturach i zawsze zachowują jasne kolory. Zasadniczo możesz używać sztucznych owoców i warzyw do dekoracji przez cały rok.

Lub po prostu tworzą dekoracje dostosowane do pory roku. Na przykład do dekoracji jesiennej weź kilka dekoracyjnych żołędzi, kasztanów, kolorową gamę dyń, a następnie połącz wszystko z jabłkami i pomarańczami. Oferujemy również owoce i orzechy na patyku w naszym sklepie z dekoracjami, które można łatwo włączyć do wieńca adwentowego lub jesiennej aranżacji.
 

Cat-ID: 53