Owoce dekoracyjne

Owoce dekoracyjne, do złudzenia przypominające prawdziwe, nadają się do wszelkiego rodzaju dekoracji, także jako dodatki do rękodzieła.

Dekoracyjne owoce zdobią każdy pokój w mgnieniu oka i są szczególnie mile widziane w kuchni lub jadalni. Ponadto sztuczne owoce i ozdobne warzywa o mocnych kolorach emanują żywością, która rozświetla otoczenie. W Floristik24, twoim sklepie internetowym z artykułami dekoracyjnymi i artykułami rzemieślniczymi, możesz uzyskać duży wybór dekoracyjnych owoców i warzyw, które są nie do odróżnienia od oryginałów na pierwszy i drugi rzut oka. Tutaj znajdziesz owocowy materiał do dekoracji na wszystkie pory roku i pomysły na dekorację - od sztucznych jabłek w różnych rozmiarach i kolorach, po karczochy i grzyby, po owoc smoka i kłujące gruszki!

Zdziwisz się, jak szybko niektóre sztuczne warzywa mogą ulepszyć Twoją kuchnię. Weź na przykład czerwoną, zieloną i żółtą paprykę, ozdobne marchewki i cebulki lub mieszankę warzywną w sieci. Ze względu na wysoką jakość wykonania dekoracyjne warzywa wydają się bardzo realne dzięki nowej właściwości dotyku.

Wspaniałą rzeczą jest to, że owoce warzyw nie psują się nawet w wysokich temperaturach i zawsze zachowują jasne kolory. Zasadniczo możesz używać sztucznych owoców i warzyw do dekoracji przez cały rok.

Lub po prostu tworzą dekoracje dostosowane do pory roku. Na przykład do dekoracji jesiennej weź kilka dekoracyjnych żołędzi, kasztanów, kolorową gamę dyń, a następnie połącz wszystko z jabłkami i pomarańczami. Oferujemy również owoce i orzechy na patyku w naszym sklepie z dekoracjami, które można łatwo włączyć do wieńca adwentowego lub jesiennej aranżacji.
 
google_translate