Wstążki i wstążki prezentowe

Wstążki, wstążki prezentowe i wstążki ozdobne dla kwiaciarni

wszystkie podkategorie na pierwszy rzut oka

Wstążki i wstążki prezentowe Opis kategorii

Dekoracyjne wstążki i frędzle dają kompozycje kwiatowe, wieńce i bukiety, które coś nadają i są niezbędne dla kwiaciarni. Niezależnie od tego, czy są to dekoracje i dekoracje kwiatowe na rocznice, uroczystości firmowe, wesela lub uroczystości pogrzebowe - tak wiele i różnych okazji, kolory, wzory i materiały wstążek i frędzli w naszym sklepie internetowym florystyka są tak różnorodne. Tutaj znajdziesz szeroką gamę wstążek, wstążek prezentowych i wstążek dekoracyjnych, szczególnie dla kwiaciarni.

Ozdobne wstążki i wstążki prezentowe wykonane z jedwabiu, filcu, wełny, tiulu i wielu innych materiałów Od wstążek siatkowych po jedwabne wstążki, wstążki wełniane i wstążki tiulowe po wstążki zwijane - liczne materiały, które można łączyć w dowolny sposób, gwarantują nieskończoną liczbę opcji dekoracji, które spełnią każde indywidualne życzenie klienta.
 
Na letnie kompozycje kwiatowe lub prezenty szczególnie odpowiednie są dekoracje wykonane z taśm doniczkowych, taśmy filcowej i nici knotowych w wesołych kolorach. Dzięki pojedynczym lub wielokolorowym, wzorzystym lub drukowanym wstążkom upominkowym i wstążkom dekoracyjnym możesz wyczarować małe dzieła sztuki z prezentów, które są prawie zbyt dobre do rozpakowania. Nadruk wstążki na wstążki, wstążki i szarfy Oferujemy szlachetne wstążki na wieńce, czarne wstążki i czarne wstążki, szczególnie na usługi pogrzebowe i dekoracje grobowe. W razie potrzeby wstążkę wieńca można wydrukować w różnych czcionkach i kolorach i wykończić frędzlami. Można również zamówić wstążki narodowościowe w kolorach czarno-czerwono-złote oraz skrzydła w różnych kombinacjach kolorystycznych. Oczywiście drukujemy twoje łuki, wstążki wieńce, szarfy i wstążki osobistymi tekstami. Użyj praktycznego konfiguratora pętli, aby indywidualnie zaprojektować wstążkę, szarfę lub wstążkę z tekstem, obrazem lub zdjęciem. Tutaj znajdziesz wybór powiedzeń pogrzebowych, teksty wstążki wieniec, listy kondolencyjne i cytaty pogrzebowe.
 
 

Cat-ID: 16