Wiadro do dekoracji

Wiadra blaszane doniczki cynkowe do sadzenia i ozdabiania

wszystkie podkategorie na pierwszy rzut oka

Wiadro do dekoracji Opis kategorii

Zafunduj swoim roślinom doniczkowym nowy dom dzięki ładnym blaszanym wiaderkom i cynkowym pojemnikom z Floristik24, sklepu internetowego z artykułami do dekoracji domu i artykułami rzemieślniczymi! Znajdziesz wiele różnie zaprojektowanych wiader i misek, które uroczo prezentują każdą roślinę jako eleganckie donice. Odkryj także dekoracyjne konewki i oryginalną metalową dekorację, dzięki której możesz tworzyć wyrafinowane kompozycje kwiatowe w pomieszczeniu i na zewnątrz. Każdy ma swoje pieniądze, jeśli chodzi o wzornictwo i kolorystykę: donice metalowe są zaprojektowane w antycznych, klasycznych i współczesnych kształtach i kolorach - czasami z nadrukiem, czasami z wzorami, czasami w kolorze, a czasem po prostu w stylu vintage!

Wiadra i miski są dostępne w kształcie owalnym, okrągłym lub w formie kubka. Niektóre mają uchwyty, inne mają dekoracyjne uchwyty linowe, a niektóre są po prostu zaprojektowane bez niczego. Na przykład cynkowe miski nie są barwione i albo dokładnie wypolerowane, albo lekko umyte na biało i wyglądają jak antyczne miseczki, które emanują urokiem wiejskiego domu. Możesz następnie sadzić je ładnymi letnimi kwiatami, a następnie prezentować je na tarasie, półce okna lub komodzie. Wiadra z roślinami w ładnych pastelowych odcieniach przynoszą świeżą radość życia w każdym pomieszczeniu, dzięki czemu wszyscy lśnią.

Za pomocą słodkich dekoracyjnych konewek możesz tworzyć niezwykłe dekoracje kwiatowe i zachwycać nie tylko amatorskich ogrodników! Wszystkie mają co najmniej jeden uchwyt i mogą być używane jako sadzarka lub bezpośrednio jako doniczka. To rozluźni dekorację rośliny w oryginalny sposób i pokaże nudne doniczki czerwonej kartki!
 
Jeśli chcesz dać swojej kreatywności dużo swobody, jeśli chodzi o sadzenie, skorzystaj z niezwykłej metalowej dekoracji! Tutaj znajdziesz trofea, korony, czajniki, amfory, torby i tace, wszystkie wykonane z metalu i odpowiednie na zewnątrz i wewnątrz. Możesz użyć tych donic do ziół, kwiatów, balkonów i roślin domowych. Użyj go, aby stworzyć rewelacyjną dekorację ogrodową lub przeprojektować balkon za pomocą wiszącego kosza!
 

Cat-ID: 58