Sadzić piłkę i kulki

Kule z trawy, bukszpanu i kule ozdobne ze sztucznych roślin

Kula z bukszpanu zielona Ø30cm Kula z bukszpanu zielona Ø30cm

Kula z bukszpanu zielona Ø30cm

136,00 zł

Kula z bukszpanu zielona Ø25cm Kula z bukszpanu zielona Ø25cm

Kula z bukszpanu zielona Ø25cm

71,10 zł

Kula pudełkowa Ø12cm Dekoracja sztucznych roślin zielonych Kula pudełkowa Ø12cm Dekoracja sztucznych roślin zielonych

Kula pudełkowa Ø12cm Dekoracja sztucznych roślin zielonych

28,60 zł

Kula pudełkowa Ø15cm Kula pudełkowa Ø15cm

Kula pudełkowa Ø15cm

16,50 zł

Sadzić piłkę i kulki

Nasze najpopularniejsze artykuły na podstawie zamówień klientów. Aktualizowane codziennie.


Bestseller
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.

wszystkie podkategorie na pierwszy rzut oka

Sadzić piłkę i kulki Opis kategorii

Szukasz eleganckiej zielonej dekoracji pokoju do swojego mieszkania? W takim razie spodobają Ci się piłki i kulki ze sztucznej rośliny z naszej oferty! Możesz znaleźć różne rozmiary wysokiej jakości sztucznych roślin w naszym sklepie internetowym, dzięki czemu możesz zrealizować swoje pomysły na dekoracje dokładnie według swoich pomysłów. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz średniej wielkości kulki z książkami, małej kulki z trawy czy dużej dekoracyjnej z fioletowych kwiatów - znajdziesz ją tutaj! Malownicze ozdobne kule są wizualnie idealnie oparte na twoich oryginałach z natury i są bardzo łatwe w użyciu.

Na przykład, możesz umieścić kulki roślinne jako dekoracje pokoju na parapecie, półce w salonie i na stoliku do kawy i skutecznie uzupełnić swoje wnętrze. Ale możesz również użyć piłek z trawy, bukszpanu i dekoracyjnych jako ozdoby na świąteczne okazje, takie jak przyjęcie urodzinowe, przyjęcie w ogrodzie, przyjęcie uliczne i grill z przyjaciółmi.

Po prostu umieść kulki na stole lub półce - zdziwisz się, ile obecności ma ta kulka roślinna. Możesz również po prostu umieścić dekorację roślinną na otworze wazonu podłogowego zamiast bukietu kwiatowego i tym samym zaskoczyć swoich gości nowym designem! Dzięki pierwszorzędnemu plastikowi stosowanemu do produkcji tych sztucznych roślin, możesz po prostu położyć kulki na podłodze i ozdobić na przykład ścieżkę ogrodową podczas grilla.
Jeśli dostaniesz także gorączki rzemieślniczej, możesz na przykład owinąć kulki lampkami z bajki i tym samym fantastycznie oświetlić swój lokal. Pokochasz wszechstronne kulki roślinne!Cat-ID: 169