Drut i druty dekoracyjne

Drut dekoracyjny i drut rzemieślniczy do florystyki i dekoracji wnętrz

wszystkie podkategorie na pierwszy rzut oka

Drut i druty dekoracyjne Opis kategorii

Drut do kwiatów, szpilki i żelazne szpilki
są częścią podstawowego wyposażenia kwiaciarni, ale hobbystów znajdzie również duży wybór wyrobów z drutu w naszym dobrze zaopatrzonym sklepie internetowym, z których można korzystać na różne sposoby.

Szeroka gama produktów oferuje wszystkie materiały potrzebne w profesjonalnej florystyce. Niezależnie od tego, czy jest to drut do nawijania, czy drut do wiązania wieńców, czy specjalny drut gerbera do mocowania pojedynczego kwiatu gerbera, istnieje dokładnie odpowiednie narzędzie do każdego celu. Do produkcji aranżacji kwiatowych i dekoracji stołu przydatne są przybory do przymocowania poszczególnych części, wieńce, rzymskie igły z perłą lub drut zlewozmywakowy.

Drut dekoracyjny do kreatywnego projektowania w florystyce


Oprócz wyrobów z drutu, które są używane do mocowania i nie powinny być widoczne w gotowym produkcie, istnieje duża liczba drutów, które są używane do celów dekoracyjnych. Drut z połyskiem lub anielskie włosy, drut z bulionu lub drut z efektem bulionu można dowolnie deformować i owijać wokół siatki z mchu, kwiatów lub innych przedmiotów dekoracyjnych.
Repertuar drutu aluminiowego w różnych kolorach i średnicach, jako drut okrągły lub płaski, spełnia wszystkie wymagania codziennych potrzeb profesjonalnych kwiaciarni. Drut wykonany z miedzi, złota, srebra lub kolorowych - różnorodność wzorów dla hobbystów i kwiaciarni jest prawie nieograniczona. Od igieł bluszczu po sześciokątną siatkę po najdelikatniejsze włosie wróżki, nasze wysokiej jakości ozdobne druty idealnie nadają się do dekoracji kwiatów i roślin.
 

Cat-ID: 31