Wioska bożonarodzeniowa z oświetleniem LED naturalne, czerwone drewno 40 × 10,5 × 7cm

81,85 zł *

Dostawa do 29. Stycznia

opis produktuopis produktu

Drewniana wioska bożonarodzeniowa lśni kontemplacyjnie czerwonymi dachami i pokrytymi śniegiem jodłami.

Dekoracja świąteczna ukrywa w drewnianej podstawie łańcuch świetlny LED, który rozciąga się od domu do domu i nadaje świątecznego blasku wszystkim oknom. Projektując zimową wioskę z trzema domami i czterema drzewami, marka dekoracyjna VIANA przywiązywała dużą wagę do czerwonych akcentów oprócz prawdziwego drewna. Dlatego pokryte śniegiem małe jodły ozdobione są czerwonymi dzwoneczkami. Dodatkowo drewniana podstawa została wyprana na biało. Włącznik / wyłącznik i komora baterii są również osadzone w podstawie.

Drewniana dekoracja na Boże Narodzenie idealnie nadaje się na półkę, kredens, parapet, a nawet biurko. Również w witrynie sklepowej możemy bardzo dobrze wyobrazić sobie wioskę zimową z małymi domkami z drewna. Ponieważ drewniane dekoracje na okres adwentowy nie zajmują miejsca ani nie są zbyt nachalne.

Drewniana wioska bożonarodzeniowa wyposażona jest w trzy diody LED i ma wymiary około 40 × 10,5 centymetra na wysokości około 7 centymetrów. Do oświetlenia wioski potrzebne będą również dwie baterie AAA.

Uwaga:
baterie nie są dołączone! Diody nie są wymienne.

Wymiary podstawy:
ok. 40 cm × 10,5 cm
Wysokość: około 7cm
Liczba diod LED: 3 sztuki (niewymienne)
Kolor: naturalne kolory, czerwony, zielony, biały
Materiał: drewno, plastik, elektronika, metal
Ilość: 1 sztuka

google_translate
automatycznie przetłumaczone na google