Wiosenna dekoracja kwiatowa podstawa łąkowa stojak z drewna mango dekoracja stołu

40,65 € * 32,55 zł * ty zapisz 20% (8,10 zł)

Dostawa do 29. Stycznia

opis produktuopis produktu

Łąka kwiatów na parapet: ta metalowa ozdoba w kolorze srebrnym z podstawą z prawdziwego drewna mango lśni nieprzemijającym blaskiem!

Chociaż łąka jest stylizowana, w tej letniej dekoracji prezentuje się od źdźbła trawy po płatek z wieloma trójwymiarowymi detalami. W środku kielicha znajdują się przewiewne wgłębienia. Ponadto istnieją drobne ślady przetarcia, które nadają metalowej dekoracji nowoczesny wygląd w stylu vintage. Dekoracja kwiatowa jest szczególnie wysokiej jakości ze względu na lite drewno użyte do produkcji drzewa mango.

Metalowa kompozycja kwiatowa sama w sobie jest wizualną atrakcją jako dekoracja stołu lub na parapecie. Dlatego idealnie nadaje się do pustej przestrzeni między dwoma doniczkami. Możesz również użyć go jako tła do dekoracji kwiatowej na wydłużonej ozdobnej tacy.

Lub umieść go bezpośrednio na ozdobnej tacy i otocz go sezonowymi dekoracjami do pokoju. Podstawa powinna jednak pozostać widoczna. Pojedyncze kwiaty lub gałązki mogą wtedy również wystawać ze środka metalowych kwiatów. Metalowe dekoracje kwiatowe można również ozdobić kolorowymi wstążkami lub łańcuchem świateł. Jako letnia dekoracja, sylwetka kwiatu sprawia, że pusta komora na półce w salonie kwitnie.

Ekspozycja z sezonem wiosennym na drewnianej podstawie ma przybliżoną wysokość 20 centymetrów. Podstawa ma wymiary około 19 × 5,5 × 2 centymetry. Pokrętła na spodzie zapobiegają uszkodzeniom wrażliwych powierzchni i poprawiają stan podstawy na gładkich powierzchniach.

Całkowita wysokość: ok. 20 cm
Wymiary podstawy (szer. × gł. × wys.): Ok. 19cm × 5,5cm × 2cm
Materiał: drewno, metal
Kolor: naturalne kolory, srebrny
Ilość: 1 sztuka


google_translate
automatycznie przetłumaczone na google

3D article video