Wielkanocna dekoracja stołu z królikiem 9cm - 12cm 2szt

12,95 zł *

6,47 zł pro Kawałek

Dostawa do 15. Marzec **

opis produktuopis produktu

Udekoruj swoją dekorację stołu na Wielkanoc tym ładnym drewnianym jajkiem wielkanocnym z królikiem! Zestaw 2 składa się z małego drewnianego jajka w kolorze turkusowym lub różowym i nakrapianego białymi kropkami oraz stylizowanego drewnianego królika, który został wstawiony w czubek lodu i albo siedzi na czworakach, albo stoi na tylnych łapach , Dekoracyjne jajko jest spłaszczone od spodu i można je idealnie ustawić, dzięki czemu można ozdobić nim stół, parapet, komodę lub kredens.

Dzięki nowoczesnym, jasnym kolorom w połączeniu z bezbarwnym drewnianym królikiem ozdoby wielkanocne Viana pasują również do współczesnej dekoracji pokoju i szczególnie dobrze komponują się z pastelowymi kolorami. Zaprojektuj kreatywną dekorację wielkanocną i umieść pisankę z drewnianym króliczkiem w koszyku wielkanocnym lub powieś sznurkiem jako oryginalną dekorację okna na wiosnę!

Pisanka z królikiem jest oferowana jako dekoracja stołu w zestawie dwóch. Drewniane figury mają, w zależności od pozy królika, wysokość około 9 lub około 12 centymetrów. Szerokość wynosi około 4 lub około 6 centymetrów. Ślad jajka ma średnicę około 2 centymetrów.

Wysokość: około 9 cm i 12 cm
Szerokość: około 4 cm i 6 cm
Średnica powierzchni podłogi : ok. 2 cm
Kolor: turkusowy, różowy, biały, naturalne kolory
Materiał: drewno
Ilość: 2 sztuki


google_translate
automatycznie przetłumaczone na google

3D article video

* wszystkie ceny wliczając. 19 % VAT, bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.