Szklane jajko z piórami do zawieszenia 6,5 cm jasnozielone 6szt

41,65 zł *

6,94 zł pro Kawałek

Dostawa do 15. Marzec **

opis produktuopis produktu

Jeśli szukasz ładnej dekoracji na wielkanocne dni na wiosnę, powinieneś przyjrzeć się temu ekstrawaganckim szklanemu jaju do zawieszania z piórami! Szlachetne szkło zostało ukształtowane w pisankę i wypełnione kilkoma prawdziwymi piórami, z których wszystkie są zabarwione na jasnozielony. Na przykład możesz również ozdobić swój wieniec okienny tym jajkiem w Wielkanoc i dodatkowo wzmocnić atmosferę wielkanocną.

Ale możesz również powiesić tę wielkanocną dekorację na eleganckiej wiosennej girlandzie i wprawić siebie i swoje lokale w piękny wiosenny nastrój. Ale możesz także uzupełnić swój wieniec wielkanocny i dekorację wielkanocną w oknie sklepowym lub jadalni cudownie dzięki temu pisance!

Szklane jajko z piórami do zawieszania znajduje się w pudełku po 6 sztuk, a każde jajko ma oczko na górze, na którym znajduje się plastikowa nić. Całkowita długość nici wynosi około 14 centymetrów, a sama pisanka ma około 6,5 centymetra. Możesz również użyć jajka do ekscytującej dekoracji stołu i umieścić go na przykład w domowym koszyku wielkanocnym.

Długość
całkowita : ok. 14 cm
Długość szklanego lodu: około 6,5 cm

Kolor: bezbarwny, jasnozielony
Materiał:
szkło, pióra, plastik
Ilość: 6 sztuk


google_translate
automatycznie przetłumaczone na google
* wszystkie ceny wliczając. 19 % VAT, bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.