Stojak na tealight Firs Mango, metalowy srebrny 38×34cm 4 słoiki na tealight

159,20 zł *

Dostawa do 4. Luty **

Zazwyczaj gotowy do wysyłki w ciągu 24 godzin

Tylko 5 pozostało w magazynie.

Opis produktuOpis produktu

Las jodłowy na stół: Ekskluzywny świecznik do herbaty jako dekoracja świąteczna składa się z podstawy ze szlachetnego drewna mango, dużych, błyszczących srebrnych sylwetek jodły wykonanych z metalu i czterech małych kieliszków do herbaty. W przypadku wyjątkowo wysokiej jakości dekoracji adwentowych VIANA zadbano o każdy szczegół: w szklanych lampionach wykonano nawet okrągłe wgłębienia w podstawie. Aby duży świecznik z drewna nie ślizgał się, od spodu znajdują się jeszcze wypustki z miękkiego tworzywa sztucznego.

Wyobraź sobie, jak w adwencie cztery małe lampki migoczą na tle jodeł, a srebrna dekoracja stołu naprawdę błyszczy i świeci! Umieść dekorację z jodłą nieco wyżej i ułóż przed nią talerz z ciasteczkami lub trochę zieleni jodłowej. W ciągu całego Adwentu będziecie ciągle na nowo zaskakiwani świąteczną scenerią! Ale baza z lasem bożonarodzeniowym i słoikami z tea lightami pasuje równie dobrze na parapecie. Świąteczny blask tea lightów zrelaksuje Cię w salonie wieczorami w okresie Bożego Narodzenia lub będzie Ci towarzyszył ciepłym światłem świec podczas zasypiania.

W zestawie otrzymasz podstawkę pod tea light z drewna mango wraz z lasem jodłowym wykonanym z metalu oraz cztery kieliszki do tea lightów. Podstawa ma wymiary około 38 × 9,5 centymetra, a ta bogata dekoracja świąteczna osiąga całkowitą wysokość około 38 centymetrów, wliczając w to sylwetkę jodły. Każdy kieliszek dekoracyjny ma wysokość około 6 centymetrów i średnicę zewnętrzną około 6 centymetrów u góry. Świecznik jest odpowiedni dla standardowych tea lightów.

Wymiary podstawa (długość × szerokość × wysokość):38cm × 9,5cm × 2,5cm
Wysokość: ok. 34cm
Średnica szklanki na tealight: ok. 6cm
Średnica szklanki na tealight: ok. 3,5cm
Wysokość szklanki: ok. 6cm
Kolor:Kolor naturalny, srebrny, bezbarwny
Materiał:Drewno, metal, szkło
Ilość:1 sztuka z 4 słoiczkami na tealighty
Uwaga: Akcesoria widoczne na zdjęciach produktów i elementy dekoracyjne nie są częścią oferty produktowej, chyba że są wyraźnie dołączone.

producenci: Viana ®
Nr prod.: 69311
Waga: 2,1 kg
Dostawa do: 4. Luty **

więcej zdjęć przedmiotów

Stojak na tealight Firs Mango, metalowy srebrny 38×34cm 4 słoiki na tealight
Stojak na tealight Firs Mango, metalowy srebrny 38×34cm 4 słoiki na tealight
Stojak na tealight Firs Mango, metalowy srebrny 38×34cm 4 słoiki na tealight
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT Bez kosztów przesyłki. Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.