Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Sowa do sadzenia biała 23cm

34,20 zł * 25,40 zł * ty zapisz 26% (8,80 zł)

Dostawa do 7. Grudnia **

Opis produktuOpis produktu

Tajemniczy i uroczy zarazem - ten dekoracyjny słoik w kształcie sowy w kolorze białym jest idealny do zasadzenia i jako jesienna dekoracja. Wyobraź sobie, jak wspaniale wyraziste naczynie dekoracyjne będzie się prezentować z nasadzeniem jesiennych chryzantem w pokoju dziecięcym, na tarasie czy w lokalu firmowym!

Wyłożona folią taca na rośliny pozwala wykorzystać drewnianą sowę jako sadzarkę. Pięknie zaprojektowana sowa dekoracyjna z asortymentu VIANA składa się głównie z naturalnych materiałów, przede wszystkim z różnych rodzajów kory, które są barwione na biało i owijane wokół drucianej ramy. W ten sposób figurka sowy wspaniale pasuje do osobliwej naturalności jesieni i jest nadal bardzo niezawodna w użyciu. Dziób i uszy wykonane są z gałązek winorośli, natomiast oczodoły wykonane są z kory brzozowej, ozdobione uroczymi paciorkowatymi oczkami.

Sowa do sadzenia biała ma wysokość około 23 centymetrów, natomiast sama sadzarka ma głębokość około 14 centymetrów. i Podczas gdy całkowita średnica wynosi około 17 centymetrów, otwór wgłębienia do sadzenia ma średnicę około 10 centymetrów.

Wysokość całkowita: circa 23cm
Głębokość sadzarki: circa 14cm
Średnica całkowita: circa Ø17cm
Średnica sadzarki: circa. Ø10cm
Kolor: Biały, Naturalny, Brązowy
Materiał: Drewno, Metal, Plastik
Ilość: 1 szt.
Nr prod.: 88483
Waga: 0,5 kg
Dostawa do: 7. Grudnia **

więcej zdjęć przedmiotów

Sowa do sadzenia biała 23cm
Sowa do sadzenia biała 23cm
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT Bez kosztów przesyłki. Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.