Puszysty wełniany sznurek Mirabell w kolorze fioletowym, 25 m, wstążka dekoracyjna do rękodzieła florystycznego

Puszysty wełniany sznurek Mirabell w kolorze fioletowym, 25 m, wstążka dekoracyjna do rękodzieła florystycznego
4,42 zł pro m
Dostawa do 16. Kwietnia **
Kup fioletowy wełniany sznurek – idealny wybór do kreatywnych akcentów
Szukasz wysokiej jakości ozdobnej wstążki w żywym, intensywnym kolorze? Pokochasz nasz fioletowy wełniany sznurek! Ma 25 metrów długości i 1 cm średnicy i jest niezwykle wszechstronny – idealny do florystyki, rękodzieła lub dekoracyjnego pakowania prezentów. Dzięki bogatemu fioletowemu odcieniowi i naturalnej fakturze, ten wełniany sznurek doda elegancji każdemu projektowi DIY. Od razu zauważysz jego przyjemną fakturę i wszechstronność. Niezależnie od tego, czy upiększasz swoje kompozycje kwiatowe, tworzysz pomysłowe dekoracje stołu, czy pakujesz spersonalizowane prezenty, ten sznurek z pewnością przyciągnie wzrok. Puść wodze fantazji i odkryj, jak ten sznurek może rozświetlić każdą kreację!
Wstążka kwiatowa fioletowa 25 metrów – naturalna i ponadczasowa
Nasz fioletowy wełniany sznurek zachwyca nie tylko żywym kolorem, ale także miękkością, dzięki 100% naturalnej wełnie. Połączenie wytrzymałego materiału i subtelnego, a zarazem wyrazistego odcienia sprawia, że ten sznurek jest prawdziwie uniwersalny. Idealnie pasuje do wystroju w stylu boho lub rustykalnym i pięknie komponuje się z naturalnymi materiałami, takimi jak drewno, suszone kwiaty czy juta. Idealny dla osób preferujących bardziej romantyczny lub radosny styl.
Ta dekoracyjna wstążka robi oszałamiające wrażenie we florystyce: użyj jej do stylowego owijania bukietów i kompozycji, a także jako delikatnego wykończenia doniczek i wazonów. Wełniany sznurek dzięki swojej wszechstronności sprawdzi się również w projektach rękodzielniczych. Czy to jako kokarda, do ozdabiania kartek, czy do kreatywnego pakowania – to prawdziwy hit. Dla tych, którzy chcą stworzyć harmonijną aranżację stołu, sznurek może służyć jako opaska na serwetki lub do zawieszenia świec. Możliwości są naprawdę nieograniczone!
Po prostu zachwycające w połączeniu z delikatnymi pastelowymi odcieniami lub barwami ziemi. Uzupełnij je innymi elementami dekoracyjnymi z naszej oferty, takimi jak jutowe wstążki, suszone kwiaty lub drewniane zawieszki, aby stworzyć harmonijną aranżację. Niezbędnik dla każdego, kto ceni jakość i naturalne materiały.
Funkcje i korzyści
- Długość: 25 metrów, średnica: 1 cm
- Materiał: 100% wełna
- Intensywny odcień fioletu – idealny do akcentów kwiatowych i kreatywnych
- Miękka, naturalna w dotyku i wszechstronna w zastosowaniu
- Pasuje do różnych stylów, takich jak boho czy rustykalny
Aplikacje kreatywne: innowacyjne podejścia i koncepcje
- Florystyka: Idealna do pakowania bukietów i kompozycji
- Dekoracja: Na serwetki, świece lub dekoracje stołu
- Projekty rękodzielnicze: kartki, pakowanie prezentów i pomysły DIY
- Prezenty: Nadaj opakowaniu elegancki, osobisty charakter
Uwaga: Przedmioty dekoracyjne i akcesoria widoczne na zdjęciach produktu nie wchodzą w skład przesyłki.
Długość: 25m
Szerokość: 1 cm
Wysokość: 1 cm
Średnica : 1 cm
Kolor: fioletowy
Materiał: 100% wełna
Numer Produktu: BWFM-B00025VI19
wysyłka-waga: ≈0,25 kg
Dostawa do: 16. Kwietnia **
Galeria zdjęć artykułów







Filcowana wełna i wstążki
Artykuł z tylko małymi ilościami.
Nie można ponownie zamówić przedmiotów sezonowych!
Last Minute
Wstążki i wstążki prezentowe - wszystkie podkategorie na pierwszy rzut oka
Opis produktu
DIY-Studio...


