Ptaszek na druciku brązowy/pomarańczowy 14cm 12szt.

60,80 zł *

5,07 zł pro Kawałek

Dostawa do 25. Stycznia **

Opis produktuOpis produktu

Czy to jako dekoracja ślubna, oryginalna dekoracja okna, czy też jako część kompozycji kwiatowej: ten ptak na druciku w kolorze brązowym i pomarańczowym dopełni każdy pomysł na dekorację! Korpus wykonany jest z miękkiego i lekkiego styropianu, natomiast skrzydła i ogon z prawdziwych ptasich piór. Wraz z pięknie zaprojektowaną głową, siedzące ptaki dekoracyjne z ekskluzywnej linii produktów VIANA wyglądają szczególnie elegancko, a dzięki zginanemu drutowi rzemieślniczemu, który jest przymocowany do dolnej części brzucha, można je zainstalować praktycznie wszędzie.

Mają więc Państwo możliwość owinięcia zwierząt dekoracyjnych za pomocą drutu wokół gałęzi rośliny domowej lub przymocowania do wieńca ściennego. Jeśli chcesz udekorować stoły na przyjęciu weselnym ładne, to można również wziąć ptaka do tego i umieścić go w aranżacji tabeli lub również dołączyć go do świecznika. Oczywiście, bukiet ślubny z tych ptaków również wygląda tak naprawdę atmosfera i piękne!

Ptak na drutach w brązowy i pomarańczowy jest dostarczany w zestawie 12 sztuk i ma z drutu całkowitej wysokości około 22 centymetrów. W ten sposób, ptak ma przybliżony rozmiar 12 centymetrów.

Całkowita wysokość:
około 22cm
Rozmiar ptaków:około 12cm
Kolor:Pomarańczowy, Brązowy, Biały, Żółty
Materiał:Pióra, Plastik, Metal
Ilość:12 sztuk


producenci: Viana ®
Nr prod.: 63704
Waga: 0,15 kg
Dostawa do: 25. Stycznia **

więcej zdjęć przedmiotów

Ptaszek na druciku brązowy/pomarańczowy 14cm 12szt.
Ptaszek na druciku brązowy/pomarańczowy 14cm 12szt.
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT Bez kosztów przesyłki. Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.