Zatyczka kwiatowa motyl drewno 18cm 12szt

42,00 zł *

3,50 zł pro Kawałek

Dostawa do 25. Stycznia **

Opis produktuOpis produktu

"Życie to za mało, powiedział motyl. Słońce, wolność i mały kwiatek też są tego częścią." - Połącz więc tego uroczego motyla dekoracyjnego z kwiatem i spraw, by Twoja wiosenna dekoracja była idealna. Urocza i z niezwykłą dbałością o szczegóły została wykonana zatyczka do kwiatów szlachetnej marki VIANA. Motylek Deco i pręt wykonane są z naturalnego drewna, metalowa sprężyna łączy oba elementy, dzięki czemu zatyczka Deco może efektownie bujać się w przód i w tył. Atrakcyjna kolorystyka w wiosennych barwach, a także ozdobne ornamenty na skrzydłach, dopełniają spójnego wyglądu całości.

W ten sposób motyl deco na patyku awansuje na idealnego towarzysza aranżacji roślinnych i kwiatowych. Czy w dekoracji ogrodu, na balkonie lub ładnie umieszczone w wieńce tabeli i aranżacji letnich, kwiat wtyczka wie, jak szerzyć radosny nastrój. Wiosenne kwiaty, takie jak krokusy i żonkile wyglądają dwa razy piękniej, gdy otoczone są tymi pływającymi sztucznymi motylami. A aranżacja kwiatowa jako prezent dla bliskiej osoby nabiera ostatecznego szlifu dzięki motylowi.

Dekoracyjny motyl ma całkowitą długość około 18 centymetrów wraz z prętem; sama figurka dekoracyjna ma około 7 centymetrów wysokości. Dostarczane są ładne motyle sztuki do 12 sztuk w czterech różnych kolorach, gdzie każdy 3 sztuk w tym samym wariancie kolorystycznym są zawarte.

Długość całkowita: ok. 18cm
Szerokość: ok. 7cm
Kolor:zielony, turkusowy, różowy, biały, czarny
Materiał:drewno, metal, tkanina
Ilość:12 sztuk, po 3 sztuki na wariant kolorystyczny


producenci: Viana ®
Nr prod.: 63419
Waga: 0,1 kg
Dostawa do: 25. Stycznia **

więcej zdjęć przedmiotów

Zatyczka kwiatowa motyl drewno 18cm 12szt
Zatyczka kwiatowa motyl drewno 18cm 12szt
Zatyczka kwiatowa motyl drewno 18cm 12szt
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT Bez kosztów przesyłki. Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.