Drewniany korek ptaszek kolorowy L30cm 9szt.

54,40 zł *

6,04 zł pro Kawałek

Dostawa do 25. Stycznia **

Opis produktuOpis produktu

Czy nadal szukasz ostatniego lukru na torcie, który dopełni Twój szykowny wiosenny wystrój? Ten drewniany korek w kształcie ptaka, który otrzymasz w kolorowym asortymencie składającym się z 9 sztuk, jest w tym przypadku właściwym wyborem! 3 warianty ptaków w zestawie mają zielony lub żółty dziób oraz zielone, różowe lub żółte skrzydła, które zostały przyklejone do korpusu, nadając każdemu drewnianemu ptaszkowi lekko trójwymiarowy efekt. O ile skrzydła w kolorze zielonym i różowym są dodatkowo ozdobione białym wzorem kwiatów i kropek, o tyle skrzydła żółte zdobią białe paski.

Ponieważ każdy z ozdobnych ptaków został przyklejony do drewnianego patyczka zaostrzonego w dolnej części, z łatwością można przymocować wiosenną dekorację np. w ziemi lub piance korkowej. Każda drewniana łodyga jest dodatkowo ozdobiona 2 zielonymi drewnianymi listkami, które zostały przymocowane za pomocą czarnego metalowego drutu, dzięki czemu wtyczki dekoracyjne szczególnie pięknie prezentują się w obsadzonych doniczkach lub skrzynkach. Drewnianymi figurkami można jednak również urozmaicić większą aranżację stołu, a także podarować je w prezencie bliskiej osobie.

Kolorowe drewniane kołki w kształcie ptaków mają łącznie około 30 centymetrów długości. Same figurki mierzą odpowiednio około 5,5 x 9,5 centymetra - biper z żółtymi skrzydełkami ma nieco inny kształt niż dwa pozostałe warianty - około 6,5 x 9 centymetrów. Dzięki temu figurki dekoracyjne mają, jeśli mierzyć skrzydła, około 1,3 centymetra grubości.

Długość całkowita: ok. 30cm
Wymiary figurek: ok. 5,5cm x 9,5cm / ok. 6,5cm x 9cm
Wytrzymałość figurek: ok. 1,3cm
Kolor: Natura, Brąz, Biały, Różowy, Zielony, Żółty, Czarny
Materiał: Drewno, Metal
Ilość: 9 sztuk, po 3 w każdym wariancie


Nr prod.: 86100
Waga: 0,35 kg
Dostawa do: 25. Stycznia **

więcej zdjęć przedmiotów

Drewniany korek ptaszek kolorowy L30cm 9szt.
Drewniany korek ptaszek kolorowy L30cm 9szt.
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT Bez kosztów przesyłki. Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.