Plastikowe ozdobne jajka z tiulem do zawieszania 6cm 6szt

16,20 zł *

2,70 zł pro Kawałek

Dostawa do 16. Marzec **

opis produktuopis produktu

Niezwykła i oryginalna dekoracja wielkanocna! Te kolorowe ozdobne plastikowe jajka są pokryte tiulem i koronką i można je łatwo zawiesić za pomocą satynowej wstążki na górze. Na przykład, możesz zawiesić okno za pomocą tych pisanek, tworząc w ten sposób atmosferę wielkanocną. Najważniejsze jest to, że dzięki koronce jajka pięknie harmonizują z zasłonami wykonanymi z tego materiału. Możesz także zawiesić eleganckie jajka na gałęziach roślin domowych, drzewkach ozdobnych i kwiatach, aby ukończyć dekorację wielkanocną.

Jeśli masz pod ręką elegancką ozdobną wstążkę, możesz przeciągnąć ją przez pętle dowolnego lodu, a tym samym stworzyć elegancką girlandę wielkanocną, która nie tylko pięknie wygląda na oknie, ale także na ramie drzwi lub na suficie. Możesz również użyć sztucznych i malowanych jaj kurzych jako dekoracji stołu i umieścić je na bieżniku zamiast wieszać.

Dekoracyjne jajka wykonane z plastiku z tiulem do zawieszania oferowane są w zestawie 6 sztuk w plastikowej tubie. Każdy kolor (pomarańczowy, zielony i żółty) jest dostępny dwa razy. Jajka mają rozmiar około 6 centymetrów i całkowitą długość około 14 centymetrów z pętlą.

Rozmiar: około 6 cm
Długość całkowita : ok. 14 cm
Kolor: zielony, pomarańczowy, żółty, biały
Materiał:
tworzywo sztuczne
Ilość: 6 sztuk


google_translate
automatycznie przetłumaczone na google
* wszystkie ceny wliczając. 19 % VAT, bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.