Piwonia w doniczce, romantyczna dekoracyjna róża, jedwabny kremowy kwiat

57,25 zł *

Dostawa do 29. Stycznia

opis produktuopis produktu

Realistyczna piwonia w eleganckich kremowo-różowych odcieniach wszędzie przyciąga uwagę. To idealna dekoracja na Zielone Świątki i lato.

Róża doniczkowa w kolorze kremowym nadaje się jako dekoracja stołu na przyjęcia w ogrodzie i wiele innych uroczystych okazji. Dzięki temu ślicznemu kwiatowi z jedwabiu w doniczce uzyskasz trwale kwitnącą różę przez cały rok. Ta róża doniczkowa to realistyczny, szczegółowy kwiat jedwabiu wysokiej jakości marki VIANA.

Romantyczna piwonia w doniczce sprawdzi się jako atrakcyjna dekoracja do restauracji i małych kawiarni. Ale także w domu łatwy w pielęgnacji, zwodniczo prawdziwy sztuczny kwiat wygląda wspaniale na stole lub parapecie.

Sztuczna róża jest w czarnej doniczce i składa się z trzech głównych gałęzi. Gałęzie piwonii rozgałęziają się kilka razy i kończą się na końcach w sumie czterema podwójnymi kwiatami, które są otwarte w różnym stopniu. Dwa z kwiatów to lekko otwarte pąki róży, a jeden kwiat jest nieco mniejszy i otwarty, a duży kwiat jest szeroko otwarty i ma niezliczone piękne płatki. Płatki róż zmieniają się od delikatnego różu do kremowej bieli na zewnątrz. Łodygi róży mają nieregularne kolce i wiele liści o różnych rozmiarach z typowymi ząbkowanymi krawędziami. Powierzchnia donicy pokryta jest zielonymi włóknami przypominającymi mech, co dodatkowo podkreśla naturalny wygląd doniczki różanej.


Sztuczna ozdobna piwonia w kremowo-białej doniczce ma całkowitą wysokość około 28 centymetrów. Doniczka ma wysokość około 10 centymetrów i średnicę około 11 centymetrów. Kwiatostany mają średnicę około 4, 9 i 10 centymetrów.

Całkowita wysokość: ok. 28cm
Średnica całkowita : ok. Ø24cm
Wielkość kwiatostanów: ok. 4, 9, 10cm
Wysokość doniczki: ok. 10 cm
Średnica doniczki: ok. Ø11cm
Średnica podstawy : ok. Ø 7,5 cm
Kolor: zielony, kremowy biały, różowy, czarny
Materiał: plastik
google_translate
automatycznie przetłumaczone na google

3D article video