Pisanki drewniane z motywami 8szt

31,90 zł *

3,99 zł pro Kawałek

Dostawa do 15. Marzec **

opis produktuopis produktu

Te małe drewniane pisanki z motywami są obowiązkowe dla każdego, kto preferuje naturalną dekorację! Otrzymasz zestaw 8 ozdobnych jajek od marki VIANA, z których każde ma białe postacie z nadrukiem po obu stronach: 3 jajka ozdobione są ptakami, 3 motylkami i 2 gwiazdkami. Na każdym drewnianym jajku znajduje się mały, srebrny hak wykonany z metalu, który z kolei ma kokardkę i wstążkę wykonaną z juty w kolorze naturalnym. Dzięki temu możesz łatwo zawiesić dekorację wielkanocną!

Przymocuj niektóre ozdobne pisanki, na przykład do wielkanocnej ściany lub wieńca drzwiowego: tutaj możesz cudownie użyć podstawy wykonanej z pianki lub styropianu, którą ozdobisz mchem, kwiatami i skorupkami jaj. Na koniec dodaj drewniane jajka, przypinając je do wstążek jutowych za pomocą długopisów lub igieł. Możesz również powiesić drewnianą dekorację na krzewie wielkanocnym lub na gałęziach, które umieściłeś w wazonie jako dekoracja stołu. A na stole lub koszyku wielkanocnym można również ozdobić jajka do powieszenia - po prostu daj się ponieść wyobraźni!

Drewniane pisanki z motywami mają około 5 centymetrów wysokości i średnicę około 3 centymetrów. Taśma do zawieszenia ma długość około 15 centymetrów.

Długość całkowita : ok. 15 cm
Rozmiar jajka : ok. 5 cm
Średnica jajka : ok. 3 cm
Kolor : naturalny, biały, srebrny
Materiał : drewno, juta, metal
Ilość : 8 sztuk


google_translate
automatycznie przetłumaczone na google

3D article video

* wszystkie ceny wliczając. 19 % VAT, bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.