Pisanka żółta w okularach, jajko flokowane, dekoracja wielkanocna

38,25 zł *

Dostawa do 16. Marzec **

opis produktuopis produktu

Ta odważna ozdoba wielkanocna jest wyraźnie żółta! Przylokowane duże jajko w okrągłych czarnych okularach to całkiem oryginalna dekoracja na Twój wielkanocny stół! - Jak myślisz, co się z tego wymknie? Może żółta kaczka w okularach z naszego sklepu internetowego?

Żółte jajko VIANA umieść na parapecie obok ozdobnej doniczki z hiacyntami. Na stole wielkanocnym jajko w okularach wygląda ładnie na ozdobnym talerzu z dużą świecą kolumnową i małym bukietem tulipanów.

Oryginalną atrakcją w koszyku wielkanocnym jest również pisanka w kieliszkach lub można postawić na talerzu duży wieniec wierzby, wypełnić go sianem i włożyć do niego kilka różnokolorowych jaj flokowanych, w tym jedno ze szklankami. Takie kolorowe gniazdo na jajka świetnie prezentuje się na Wielkanoc jako dekoracja stołu lub na komodzie w Twoim domu lub w strefie wejściowej gabinetu lekarskiego lub w hotelowym foyer.

Możesz też po prostu ukryć jajko pojedynczo, szukając gniazda, a kiedy wyjrzy zza małego krzaka, wygląda szczególnie zabawnie. Pisanka w okularach z pewnością wywoła uśmiech na twarzy zarówno dzieci, jak i dorosłych!

Żółte jajo flokowane ma wysokość około 20 centymetrów i średnicę około 14 centymetrów. Okulary mają około 5 centymetrów wysokości, około 13 centymetrów szerokości i około 13 centymetrów długości z otwartymi ramionami. Jajko w szklankach można łączyć na wiele sposobów z różnymi innymi jajami flokowanymi w różnych rozmiarach z naszego sklepu internetowego. - Spójrz!

Uwaga: Akcesoria i przedmioty dekoracyjne pokazane na zdjęciach produktów nie są objęte asortymentem, chyba że są wyraźnie uwzględnione.

Wysokość: około 20cm
Średnica: ok. Ø14cm
Rozmiar okularów: ok. 5 × 13 × 13 cm
Kolor: żółty, czarny
Materiał: plastik
Ilość: 1 sztuka
google_translate
automatycznie przetłumaczone na google

3D article video

* wszystkie ceny wliczając. 19 % VAT, bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.