Motyl piórko na druciku kolorowe 6cm 12szt

24,30 zł *

2,03 zł pro Kawałek

Dostawa do 25. Stycznia **

Opis produktuOpis produktu

Te kolorowe, wiosenne posłańce szlachetnej marki VIANA wciąż szukają pięknego miejsca, w którym będą mogły się rozwijać: Może w twoim domu? Piękne motyle wykonane są z naturalnych piór i barwione w sześciu świeżych, letnich kolorach. Błyszczą więc od różu, przez fiolet, niebieski, zielony, pomarańczowy i żółty. Dzięki giętkiemu, lekkiemu drucikowi, do którego motyle są przymocowane, motyle idealnie nadają się jako ozdoba w aranżacji kwiatowej, na wieńcu lub jako dekoracja prezentu.

Dekoruj więc jeszcze cudownie związane wiosenne bukiety motylami z piór i wprowadź świeże ożywienie do swoich aranżacji kwiatowych. Czy to świeże kwiaty, czy też wysokiej jakości bukiety z kwiatów sztucznych i jedwabnych, korki dekoracyjne wszędzie tworzą dobrą figurę. Tak więc nawet w wiecznie zielonych roślinach ozdobnych i domowych można stworzyć wspaniały splash koloru w dekoracji.

Motyl z piór ma całkowitą długość około 24 centymetrów wraz z drutem, sama figurka dekoracyjna ma około 6 centymetrów wysokości. Dostarczane są ładne motyle artystyczne w pudełku zawierającym 12 sztuk, gdzie w każdym przypadku znajdują się 2 sztuki w tym samym wariancie kolorystycznym. Motylki deco pomogą Ci stworzyć dosłownie piórkowe dekoracje.

Długość całkowita: ok. 24cm
Rozmiar: ok. 6cm
Kolor:Żółty, Zielony, Pomarańczowy, Niebieski, Różowy, Fioletowy
Materiał:Pióra ptasie, plastik, drut
Ilość:12 sztuk, 2 na odmianę koloru
producenci: Viana ®
Nr prod.: 63700
Waga: 0,1 kg
Dostawa do: 25. Stycznia **

więcej zdjęć przedmiotów

Motyl piórko na druciku kolorowe 6cm 12szt
Motyl piórko na druciku kolorowe 6cm 12szt
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT Bez kosztów przesyłki. Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.