Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Echeveria kula sztuczna zielona, czerwona Ø22cm

59,00 zł *

Dostawa do 7. Grudnia **

Opis produktuOpis produktu

Co za widok! Dzięki gęstej sieci soczystych liści, sztuczna kula Echeveria wygląda łudząco realistycznie. Echerverie pochodzą z Ameryki Środkowej i Południowej. Wysokiej jakości sztuczna roślina z asortymentu VIANA może być wykorzystywana na wiele sposobów. Może chcesz stworzyć egzotyczną dekorację stołu? Wszystko, czego potrzebujesz, to atrakcyjna misa, w której umieścisz sztuczną roślinę. Możesz udekorować stół w swoim salonie, ale także stoły w restauracji. Szczególnie dobrze wygląda też, gdy kulę echeverii zaprezentujemy w długim wazonie w kształcie kielicha. Z kontrastu między quaint roślin i szlachetnych wazon stworzy charakterystyczny wygląd, który zwiększa swój dom, ale także sprzedaży lub lokali użytkowych szlachetne.

Można też wykorzystać echeverię jako ciekawą zawieszkę do roślin. Zawieszona na przezroczystej nylonowej lince, w połączeniu z innymi kulami roślinnymi w różnych rozmiarach i kolorach tworzy gustowny wygląd. Sztuczna roślina jest w każdym szczególe naśladowana przez swój naturalny model. Charakteryzuje się naturalnym, nieregularnym wzrostem, realistycznymi przejściami kolorystycznymi oraz jest pokryty lekkim shimmerem. Byliny liściaste znajdują się bardzo blisko siebie i są osadzone na stabilnej plastikowej kuli.

Kula Echeveria w kolorze zielono-czerwonym wykonana jest z tworzywa sztucznego i ma średnicę około 22 centymetrów.

Średnica: ok. Ø22cm
Kolor: Zielony, Czerwony
Materiał: Plastik
Ilość: 1 szt.
producenci: Viana ®
Nr prod.: 64680
Waga: 0,5 kg
Dostawa do: 7. Grudnia **

więcej zdjęć przedmiotów

Echeveria kula sztuczna zielona, czerwona Ø22cm
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT Bez kosztów przesyłki. Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.