Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Bukszpan kula sztuczna zielona Ø18cm

35,70 zł *

Dostawa do 7. Grudnia **

Opis produktuOpis produktu

Zarówno profesjonaliści w dziedzinie dekoracji, jak i majsterkowicze mogą wiele zrobić z tą sztuczną kulą z bukszpanu z serii VIANA w kolorze świeżej zieleni. Spójrzcie tylko, jak świeżo błyszczą liście tego Buxusa, jego botaniczna nazwa. I to pomimo faktu, że jest to sztuczna roślina. Realistyczne wrażenie zapewnia wysokiej jakości wykonanie, które charakteryzuje się nie tylko wspaniale ukształtowanymi liśćmi, które przybierają krzaczastą formę i są ciasno upakowane w kulistym drucianym stelażu. Mały dotyk białego koloru jak w Finlandii również umiejętnie dopełnia ten osobliwy wygląd. W ten sposób krzew wygląda naprawdę jak pieczołowicie przycięty krzew z ogrodu profesjonalisty.

Sztuczna roślina wygląda cudownie, gdy prezentujemy ją w szlachetnym wazonie lub osobliwej kolumnie, dzięki której można skutecznie zazielenić pomieszczenia biznesowe, foyer, a nawet gabinety lekarskie. Ten niewielki krzew ozdobny doskonale nadaje się również jako wiosenna dekoracja stołu. Potrzebna jest tylko mała terakotowa miseczka, w której umieścimy bukszpan. Twoi goście dopiero na drugi rzut oka zauważą, że jest to roślina wykonana z plastiku - o ile w ogóle!

Kula bukszpanowa w kolorze zielonym ma średnicę około 18 centymetrów i składa się z zielonej kuli łaciatej, na której umocowane są liczne małe kępki liści bukszpanu.

Średnica: ok. Ø18cm
Kolor: zielony
Materiał: tworzywo sztuczne
Ilość: 1 szt.
producenci: Viana ®
Nr prod.: 64668
Waga: 0,2 kg
Dostawa do: 7. Grudnia **

więcej zdjęć przedmiotów

Bukszpan kula sztuczna zielona Ø18cm
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT Bez kosztów przesyłki. Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.