Pampasowa trawa kremowa, fioletowa Sztuczne suszone kwiaty 3szt

72,35 zł *

24,12 zł pro Kawałek

Dostawa do 29. Stycznia

opis produktuopis produktu

Suszone kwiaty są modne - dlatego trwałe elementy dekoracyjne, takie jak trawa pampasowa, są teraz dostępne również w wersji sztucznej.

Trawa pampasowa jest trawą ozdobną par excellence ze względu na krzaczaste główki nasion i nadal cieszy się dużą popularnością w suchych bukietach. Kompozycja zawiera inne łodygi i trawy, dzięki czemu oferuje mały pakiet ze zrównoważoną mieszanką. Marka premium VIANA postawiła również na atrakcyjne kontrasty kolorystyczne: częściowo w naturalnych kolorach, częściowo bielone i farbowane na fioletowo wrzosowy odcień, sztuczne rośliny dokładnie odzwierciedlają aktualne kolory modnych dekoracji. Dzięki metalowemu rdzeniu trawę można również lekko ugiąć i tym samym dopasować do wielkości bukietu.

Stwórz atrakcyjny bukiet w wazonie podłogowym lub jako dekoracja stołu! Sztuczna trawa wpasuje się w każdy klimat i może być również zaprezentowana w poczekalni, hotelu czy restauracji. Do tego dobrze pasują suszone kwiaty lub inne rodzaje traw, takie jak lagurus (ogon zająca), a nawet ziarno. Nawiasem mówiąc, jeśli łodygi są za długie do twojego wazonu lub jeśli wolisz stworzyć wianek lub pierścionek Scandi, możesz po prostu skrócić ozdobne słoiki za pomocą bocznego noża!

Trawa pampasowa jako sztuczna sucha dekoracja ma około 70 centymetrów wysokości. Otrzymasz trzy mieszane pakiety, każdy składający się z sześciu łodyg, które w razie potrzeby można rozdzielić.

Całkowita wysokość:
ok. 70 cm
Kolor: kremowy, fioletowy, naturalny
Materiał: plastik, metal
Ilość: 3 sztuki


google_translate
automatycznie przetłumaczone na google