Wiosenna dekoracja, drewniane ptaszki, zimowy ptaszek z czapeczką, drewniana zawieszka 4szt.

66,80 zł *

16,70 zł pro Kawałek

Dostawa do 25. Stycznia **

Opis produktuOpis produktu

Powitaj wiosnę z tymi uroczymi ptaszkami wykonanymi z drewna! Zimowe ptaki z czapkami to śliczne drewniane zawieszki, które możesz wspaniale wkomponować w wiosenną dekorację. Oczywiście zabawne drewniane ptaszki pięknie prezentują się także o każdej innej porze roku, szczególnie jako dekoracja na zimę lub jako dekoracja jesienna!

Ozdoba ptaszek składa się z owalnego drewnianego korpusu z czapeczką z pomponem. Czapki są zielone z kropkami w kolorze szarym i czarnym lub różowe z żółtymi i czarnymi kropkami. - Pompon czapki jest w kolorze białym. Po obu stronach korpusu dwa metalowe druciki wygięte w skrzydełka w kolorze zielonym lub różowym tworzą skrzydła małego ozdobnego ptaszka. Do spodu ptaszka przymocowane są dwie śmiesznie dyndające metalowe nóżki. Twarz z drewnianym dziobem w kolorze pomarańczowym i pomalowane na czarno oczy uzupełniają śliczną zawieszkę ptaszka.

Zawieś ptaszka na ozdobnej gałęzi lub wykorzystaj ozdobną zawieszkę do okna. Ptaszka możesz wykorzystać do powieszenia jako wiosenną dekorację do wielkanocnego bukietu lub jako zimową ozdobę na choinkę. Również jako element dekoracyjny w zimowej aranżacji lub jako wiosenny dodatek do wieńca na drzwi lub jako oryginalna zawieszka na prezent sprawiają, że urocze ptaszki z kapeluszem są piękne!

W zestawie 4 sztuki otrzymujesz zimowe ptaki z drewna sortowane w dwóch kolorach. W zestawie znajdują się po 2 ptaszki z każdego wariantu w kolorze zielonym i różowym.

Długość całkowita: ok. 22cm
Wymiary: ok. 14×9,5×5cm
Kolor: Naturalny, Różowy, Zielony, Biały, Szary, Czarny, Pomarańczowy
Materiał: Drewno, Metal, Juta
Ilość: 4 szt.
producenci: Viana ®
Nr prod.: 12392
Waga: 0,47 kg
Dostawa do: 25. Stycznia **

więcej zdjęć przedmiotów

Wiosenna dekoracja, drewniane ptaszki, zimowy ptaszek z czapeczką, drewniana zawieszka 4szt.
Wiosenna dekoracja, drewniane ptaszki, zimowy ptaszek z czapeczką, drewniana zawieszka 4szt.
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT Bez kosztów przesyłki. Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.