Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


OASIS® Bioline® Deco serce urny 65cm z podstawką

210,85 zł *

Dostawa do 3. Sierpnia **

Opis produktuOpis produktu

Serce urnowe OASIS® Bioline® Deco ze stojakiem jest wspaniałą podstawą do gustownej dekoracji urny podczas nabożeństwa żałobnego. Wysokiej jakości pianka OASIS® jest przymocowana do podstawy z wytrzymałego naturalnego drewna, która posiada poziome linie cięcia zapobiegające spływaniu wody i może być indywidualnie dekorowana. Praktyczny składany stojak umożliwia transport serca na cmentarz w pozycji leżącej i gwarantuje bezpieczną i stabilną pozycję podczas użytkowania. Dzięki temu serce deco jest wysokiej jakości podstawą do aranżacji kwiatowych, która może być wykorzystana do profesjonalnego tworzenia wdzięcznych kompozycji kwiatowych.

W środku podstawka wyposażona jest w duże wgłębienie i klapkę, na której można umieścić standardową urnę. W ten sposób urna jest wkomponowana w aranżację i obramowana pięknymi kwiatami: to wspaniały sposób na upamiętnienie zmarłego i pocieszający widok dla bliskich. Projektując aranżację pogrzebową, można w pełni dostosować się do życzeń klientów i oprócz świeżych kwiatów i traw wykorzystać rośliny suszone, protee i egzotyki. Również wstążka pogrzebowa, jak również szlachetne postacie i symbole mogą być zintegrowane w kwiat dekoracji.

OASIS ® Deco Serce jest w tym stojak do złożenia w sumie około 65 centymetrów wysokości, 58 centymetrów szerokości i około 5,5 centymetrów grubości. Wykonany jest z malowanego na zielono drewna i biodegradowalnego materiału plug-in i oferuje miejsce na tradycyjną urnę. Pamiętaj o odpowiednim podlewaniu! Aby to zrobić, najpierw zanurz dolną połowę serca w wannie wypełnionej wodą, a następnie górną część. Następnie należy postawić stojak w pozycji pionowej na około 30 minut, ponieważ trudno uniknąć utraty wody o około 20 procent.

Wymiary: ca. 65 x 58 x 5,5cm
Kolor: zielony
Materiał: pianka klejąca, drewno, tkanina
Ilość: 1 sztuka

Uwaga: Akcesoria widoczne na zdjęciach produktów i elementy dekoracyjne nie są częścią oferty produktowej, chyba że są wyraźnie dołączone.


Nr prod.: 11-07305
Waga: 3 kg
Dostawa do: 3. Sierpnia **
OASIS® Bioline® Deco serce urny 65cm z podstawką
OASIS® Bioline® Deco serce urny 65cm z podstawką
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT, Bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.