Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Muchomor drewniany czerwony 11,5cm

24,30 zł *

Dostawa do 3. Listopad **

Opis produktuOpis produktu

Przekształć swój dom w magiczny jesienny las dzięki temu bajkowemu muchomorowi wykonanemu z drewna w kolorze czerwonym. Gdziekolwiek umieścisz grzybka dekoracyjnego, jego jaskrawoczerwony kapelusz z białymi kropkami będzie wyróżniał się z gąszczu dekoracji Twojego wnętrza. Jeśli Twoi goście lub klienci przypadkowo zauważą kolorowe plamy koloru w jesiennej dekoracji, z pewnością będziesz mieć radosny jesienny nastrój. Szczególnie piękny jest drewniany grzybek, który nadaje się również jako naturalna dekoracja do pokoju dziecięcego lub przedszkola - niebezpieczeństwo zatrucia wykluczone! Tam Deko Schwammerl może być również dobrze wykorzystany jako przedmiot do rękodzieła, z którym można stworzyć np. małą jesienną aranżację na kawałku krążka drzewa.

Czerwony muchomor ma wysokość około 11,5 centymetra. Kapelusz ma średnicę około 7,5 centymetra, a łodyga około 4,5 centymetra. Rączka jak i czapka wykonane są ze starannie obrobionego drewna, to ostatnie dodatkowo pokryte jest czerwoną lakierobejcą.

Wysokość: ok. 11,5cm
Średnica czapki: ok. Ø7,5cm
Średnica rączki: ok. Ø4,5cm
Kolor: Czerwony, Biały, Naturalny
Materiał: Drewno
Ilość: 1 szt.
Nr prod.: 510246-011-787
Waga: 0,2 kg
Dostawa do: 3. Listopad **

więcej zdjęć przedmiotów

Muchomor drewniany czerwony 11,5cm
Muchomor drewniany czerwony 11,5cm
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT, Bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.