Muchomorki ceramiczne Czerwony, Biały H12,5cm 2szt.

Floristik24 Muchomorki ceramiczne Czerwony, Biały H12,5cm 2szt. Floristik24 Muchomorki ceramiczne Czerwony, Biały H12,5cm 2szt.

Muchomorki ceramiczne Czerwony, Biały H12,5cm 2szt.

Twoje krasnale ogrodowe będą zachwycone, gdy powierzysz im te ceramiczne muchomory w kolorze czerwonym i białym. Urocze ceramiczne grzybki doskonale pasują do Twojego ogrodu przed domem, który jesienią możesz zamienić w tajemniczą leśną łąkę. Dzięki wysokiej jakości wykonania i ciężkiemu materiałowi są odporne na wiatr i pogodę. Przy bliższym przyjrzeniu się można zauważyć, z jakim wysiłkiem wymodelowano i pomalowano ozdobne grzybki. Tak więc, bruzdy na łodydze są rozpoznawalne, lamelki i oczywiście charakterystyczne białe kropki. Dla urozmaicenia dostajemy również jedną pieczarkę o garbatym i jedną o kopulastym kształcie kapelusza. Oczywiście można wykorzystać sztuczne muchomory do jesiennej dekoracji w domu lub firmie. Jako dekoracja stołu, lady lub kredensu roztaczasz wszędzie tajemniczy, jesienny nastrój.

Podgrzybki wykonane z ceramiki w kolorze czerwonym i białym otrzymujesz w zestawie 2 sztuk, z których każda zawiera jeden z dwóch wariantów, raz z garbatym, a raz z kopulastym kapeluszem. Pierwszy wariant ma średnicę przy kapeluszu około 10,5 centymetra, przy trzonie około 4,5 centymetra. Drugi wariant ma średnicę przy nasadce około 9 centymetrów, przy trzonku około 5 centymetrów. Oba grzybki mają wysokość ok. 12,5 centymetra.

Wysokość: ok. 12,5cm
Średnica kapelusza: ok. Ø9cm - Ø10,5cm
Średnica trzpienia: ok. Ø4,5 - Ø5cm
Kolor: Czerwony, Biały, Szary
Materiał: Ceramika
Ilość: 2 sztuki




Numer Produktu: 511954-012-449
waga: 0,5 kg
Dostawa do: Wysyłka nie jest możliwa.

Produkt aktualnie wyprzedany. Możliwe, że będzie on dostępny później.


Liście i grzyby

Artykuł z tylko małymi ilościami.
Nie można ponownie zamówić przedmiotów sezonowych!


Last Minute

Dekoracja jesienna  - wszystkie podkategorie na pierwszy rzut oka