Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Muchomor dekoracja jesienna czerwona H13,5cm 2szt.

35,80 zł *

17,90 zł pro Kawałek

Dostawa do 3. Listopad **

Opis produktuOpis produktu

Muszkaty, a zwłaszcza jaskrawoczerwone muchomory to po prostu obowiązkowy element wesołej i klasycznej jesiennej dekoracji. Spójrz na ten uroczy duet dekoracyjnych grzybków! Z podstawą wykonaną z drewna, masz czerwono-białą filcową czapkę przymocowaną do styropianowej podstawy.

Dlaczego nie wyczarować oryginalnej dekoracji stołu na jesienny sezon! W tym celu można rozłożyć na stole trochę mchu i wtulić w niego muchomory. Z jesiennymi liśćmi do rozrzucenia, będziesz mieć wspaniałą kreację, która będzie trwać przez długi czas! Również w połączeniu z naszym dużym muchomorem sromotnikowym i wieloma innymi grzybami z naszego asortymentu, muchomory sromotnikowe wyglądają po prostu wspaniale. Naturalność w dekoracji po prostu należy do jesieni!

Podgrzybek VIANA wykonany z drewna i filcu ma około 13,5 centymetra wysokości i szerokość około 10 centymetrów. Grzybek dekoracyjny otrzymujesz w zestawie dwóch sztuk.
Nr prod.: 64998
Waga: 0,2 kg
Dostawa do: 3. Listopad **

więcej zdjęć przedmiotów

Muchomor dekoracja jesienna czerwona H13,5cm 2szt.
Muchomor dekoracja jesienna czerwona H13,5cm 2szt.
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT, Bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.