Motyl z probówką do zawieszenia 19x24cm 3szt.

48,80 zł *

16,27 zł pro Kawałek

Dostawa do 25. Stycznia **

Opis produktuOpis produktu

Kwiaty wiosenne jak scena! Ten ekskluzywny drewniany motyl marki VIANA oprócz artystycznego designu ma jeszcze jedną szczególną cechę. W środku ozdobnego motyla znajduje się mianowicie bezpiecznie przymocowana probówka! Więc można przedstawić swoje ulubione kwiaty, czy świeże lub wysokiej jakości tworzywa sztucznego czarujący. Wykorzystaj zawieszkę deco jako idealną ozdobę do wiosennej dekoracji lub letniej dekoracji!

Dzięki mocno przymocowanej jutowej nici, masz możliwość wykorzystania deco motyla z wazonem na kwiaty jako efektownej dekoracji okiennej. Wystarczy przymocować dyskretny nylonowy sznurek do jutowej nici, a następnie zawiesić wieszak na karniszu lub haku sufitowym. Już teraz wiosenny blask kwiatów może rozprzestrzeniać się w Twoim oknie. Możesz wybrać, czy użyjesz świeżych kwiatów i napełnisz probówkę odrobiną wody, czy też wybierzesz z naszej oferty wysokiej jakości sztuczne kwiaty, które spodobają Ci się w tej scenerii. Po prostu sztuczne kwiaty wyglądają łudząco realistycznie, ale emanują jak prawdziwe świeże kwiaty równie wiosennymi uczuciami.

Wieszak dekoracyjny w formie motyla ze szklanym wazonem ma wymiary w przybliżeniu 19 na 24 centymetry i występuje w zestawie trzech sztuk.

Wymiary: ok. 19cm x 24cm
Materiał: Drewno, szkło, metal
Kolor:Biały, naturalny, czarny
Ilość: 3 szt.
producenci: Viana ®
Nr prod.: 63585
Waga: 0,1 kg
Dostawa do: 25. Stycznia **

więcej zdjęć przedmiotów

Motyl z probówką do zawieszenia 19x24cm 3szt.
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT Bez kosztów przesyłki. Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.