Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Aralia liść z łodygą zielony L61,5cm 12szt.

68,70 zł *

5,72 zł pro Kawałek

Dostawa do 4. Październik **

Opis produktuOpis produktu

Aralia pochodzi z japońskiego lasu borówkowego. Występuje jednak nie tylko w Japonii, ale także w Korei, a obecnie także w Nowej Zelandii i Chile. Get z naszych długich łodyg Aralia liści azjatycko-tropikalny klimat w swoich czterech ścianach!

Zimozielone Fatsia japonica mają liście płatkowe charakterystyczne podobne do liścia klonu. Brzegi liści Aralii są grubo ząbkowane. Sztuczne liście aralii z ogonkami mają głęboko siedmioklapowe blaszki liściowe. Żyły liści haptycznie przymocowane z plastikowego końca łodygi. Liść jest przymocowany do tego i w ten sposób ma naturalny trójwymiarowy kształt liścia. Na liściu, żyły liści są drukowane ponownie bardzo realistyczne.

Użyj naturalnie wyglądające dekoracje z liści jako materiał dekoracyjny dla dzikiej atmosferze dżungli lub pracy zielone liście w bukiety lub kompozycje kwiatowe dla całego roku, zwłaszcza jesienią. Liście o dużych liściach doskonale nadają się również jako dekoracja stołu, na przykład na wesele lub garden party. Sztuczne liście można przypinać, przyklejać lub nawlekać. Dzięki elastycznemu metalowemu rdzeniowi wewnątrz łodygi można również elastycznie wyginać ozdobne liście. - Co powiesz na wielkoformatowy wieniec z liści aralii?

List aralii z łodygą dostarczany jest w praktycznej wiązce 12 liści. Całkowita długość liścia z łodygą wynosi około 61,5 centymetrów. Liście mają wysokość około 20 centymetrów i szerokość około 24,5 centymetra. Łodyga liści jest bardzo również bardzo prawdziwe około 44,5 centymetrów długości.

Całkowita wysokość:około 61,5cm
Wymiar liści:około 24,5cm x 20cm
Kolor:Zielony
Materiał:tkanina tekstylna, plastik, metalowy drut
Ilość:12 szt.
Nr prod.: 68593
Waga: 0,49 kg
Dostawa do: 4. Październik **

więcej zdjęć przedmiotów

Aralia liść z łodygą zielony L61,5cm 12szt.
Aralia liść z łodygą zielony L61,5cm 12szt.
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT, Bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.