Łańcuch świetlny LED drewniane gwiazdki na baterie

47,25 € * 34,50 zł * ty zapisz 27% (12,75 zł)

Dostawa do 29. Stycznia

opis produktuopis produktu

Ten lśniący łańcuch gwiazd gwiezdnej marki VIANA oczaruje Cię na Boże Narodzenie. Wróżkowe światła składają się z ośmiu drewnianych gwiazd, które były naprawdę bardzo artystycznie dopracowane. Tak więc gwiazdy składają się z dwóch podwójnych gwiazd. Na środku motyw jodły i jelenia. Ciepłe białe światło LED znajduje się między dwiema gwiazdami i bardzo klimatycznie oświetla motyw zimowy.

Szczególnie praktyczne jest to, że dzięki zasilaniu bateryjnemu nie jesteś zależny od źródła zasilania. Możesz więc ustawić wróżki w dowolnym miejscu. Czy chcesz go użyć do owinięcia ramy łóżka w pokoju dziecięcym? A może wolisz podświetlić nim okno? Masz szeroki wybór! Łańcuch gwiezdny może również wyglądać bardzo ładnie, jeśli ozdobisz go girlandą z jodły, którą następnie wykorzystasz jako dekorację stołu!

Długość łańcucha świetlnego LED wysokiej jakości marki VIANA wynosi około 190 cm, łącznie z przewodem zasilającym 25 cm do pojemnika na baterie. Odległość między drewnianymi gwiazdami wynosi 22 centymetry. Łańcuch lekki zasilany jest 2 standardowymi bateriami AA, które nie są objęte zakresem dostawy. Timer jest dostępny.

Typ: lekki łańcuch LED do wewnątrz
Kolor diody LED: ciepła biel
Liczba diod LED: 8
Długość całkowita: ok. 190 cm
Linia zasilająca : ok. 25 cm
funkcja timera
Kabel: przezroczysty
Wymagane baterie: 2 x AA (brak w zestawie)
Ilość: 1 szt

Uwaga: Wymagane baterie nie są wliczone!  Akcesoria i przedmioty dekoracyjne pokazane na zdjęciach produktów nie są objęte asortymentem, chyba że są wyraźnie uwzględnione.


google_translate
automatycznie przetłumaczone na google