Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Lampka wiatrowa, domek z grzybkiem, podstawka pod tea light, dekoracja jesienna, ceramiczna H15cm 2szt.

98,80 zł *

49,40 zł pro Kawałek

Dostawa do 4. Październik **

Opis produktuOpis produktu

Bardzo urokliwy jest mały lampion w kształcie domku z grzybków. Stojak na tealight to wspaniała jesienna dekoracja wykonana z ceramiki, która dobrze sprawdzi się jako ozdoba stołu lub kredensu.

Włóż tealight do ceramicznego domku i spraw, by zajaśniał. Śliczna dekoracja świec jest zaprojektowana z wieloma miłosnymi szczegółami w powściągliwych kolorach: Ceramiczny lampion składa się z dwóch stojących obok siebie grzybów, dużego i małego muchomora. Trzony białych grzybków posiadają w sumie dwa kanciaste i jedno okrągłe okienko oraz drzwiczki, a z tyłu znajduje się otwór do regulacji światła świec. W pomarańczowo-czerwonym kapeluszu grzyba duży lampion muchomor ma świetlik, a w małym ozdobnym grzybku jest komin.

Jeśli umieścisz w domku lampek tea light lub sztuczne światło LED, światło świecy przytulnie prześwieca przez wszystkie otwory, zupełnie jakby w środku mieszkało małe leśne zwierzątko, krasnal lub elf.

Z jesiennym lampionem w kształcie grzyba możesz stworzyć ładną leśną dekorację: Rozłóż trochę mchu na tacy lub talerzu i umieść na nim ceramicznego grzyba, inne grzyby do dekoracji i zwierzęta leśne, takie jak małe jelenie, wiewiórki lub jeże. Na koniec dodajemy jesienne owoce, a może kilka liści jeżyn z owocami lub kolorowe jesienne liście wokół ceramicznego grzybka. Jako źródło światła do dekoracji grzybka możesz wykorzystać również zasilany bateriami łańcuch świetlny LED.

Umieść swoją dekoracyjną aranżację z grzybka wiatrówki i leśnych akcesoriów na stole lub w oknie. Oczywiście można też połączyć kilka domków z grzybami ze sobą. Wysokiej jakości ceramikę otrzymasz w zestawie 2 sztuk, oba domki dekoracyjne są zaprojektowane tak samo.

W naszym sklepie znajdziesz wiele muchomorów, leśnych zwierząt i innych elementów dekoracyjnych na jesień lub atrakcyjną leśną dekorację.

Uwaga:Akcesoria widoczne na zdjęciach produktów, jak również przedmioty dekoracyjne nie są częścią asortymentu, chyba że wyraźnie dołączone.

Wysokość: ok. 15cm
Szerokość:ok. 12,5cm
Głębokość: ok. 8,5cm
Otwarcie: ok. 4×5cm
Podłoga: 11×6,5cm
Kolor: Biały, Czerwony, Brązowy
Materiał:Ceramika
Ilość:2 sztuki w komplecie
Nr prod.: 00836
Waga: 1,12 kg
Dostawa do: 4. Październik **

więcej zdjęć przedmiotów

Lampka wiatrowa, domek z grzybkiem, podstawka pod tea light, dekoracja jesienna, ceramiczna H15cm 2szt.
Lampka wiatrowa, domek z grzybkiem, podstawka pod tea light, dekoracja jesienna, ceramiczna H15cm 2szt.
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT, Bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.