Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Pianka korkowa masa sercowa czarna 38cm 2szt.

164,40 zł *

82,20 zł pro Kawałek

Dostawa do 3. Sierpnia **

Opis produktuOpis produktu

Piankowe serce z czarnej masy korkowej to prawdziwa uniwersalna dekoracja. Nadaje się zarówno jako podstawa aranżacji kwiatowej, jako letni element przyciągający wzrok, jak i jako dekoracja pogrzebowa. Również dekoracja pokoju na imprezę tematyczną jest do pomyślenia. Czarne, trwałe w kolorze serce dekoracyjne z serii OASIS® All Black dostępne jest w praktycznym zestawie 2 sztuk.

Do serca 3D dołączona jest plastikowa miseczka z 3 podłużnymi nóżkami. Wykonany jest z wysokiej jakości, wytrzymałej pianki poliuretanowej. Gwarantuje to wysoką trwałość kwiatów. Więc można udekorować serce plug-in mchu z suszonych, sztucznych i świeżych kwiatów. W przypadku dekoracji ze świeżych kwiatów, ze względu na zastosowany materiał, trzeba częściej podlewać niż w przypadku zwykłej, zielonej, mokrej pianki plug-in.

Pianka do przyklejania serca z serii OASIS® All Black ma wymiary około 38 centymetrów na 40 centymetrów na 5 centymetrów.

Cechy szczególne:
  • Elegancki i stylowy modny kolor
  • trwały kolor
  • Praktyczny zestaw 2 sztuk
  • Pianka o wysokiej stabilności

Uwaga: Akcesoria pokazane na zdjęciach produktów i elementy dekoracyjne nie są wliczone w cenę, chyba że są wyraźnie dołączone.

Wymiary: ok. 38cm x 40cm x 5cm
Kolor: Czarny
Materiał: mokra pianka (pianka poliuretanowa), plastik
Ilość: 2 szt.
Nr prod.: 26-00208
Waga: 0,9 kg
Dostawa do: 3. Sierpnia **
Pianka korkowa masa sercowa czarna 38cm 2szt.
Pianka korkowa masa sercowa czarna 38cm 2szt.
Pianka korkowa masa sercowa czarna 38cm 2szt.
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT, Bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.