Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Mech kula z miką Ø9cm Zielony

16,80 zł *

Dostawa do 7. Grudnia **

Opis produktuOpis produktu

Chcesz mieć orzeźwiający element dekoracyjny do swoich letnich dekoracji? Następnie rozjaśnij swój dom tą kulą z mchu z miką! Mała kula jest obrośnięta dookoła sztucznym mchem i dodatkowo wyposażona w małe elementy z miki, które sprawiają, że kula pięknie się mieni, gdy pada na nią światło. Więc to ma sens, jeśli umieścić ozdobną piłkę, gdzie jest źródło światła: albo na parapecie, aby przechwycić światło słoneczne, lub obok świec na stole w salonie.

Jest to również bardzo miły, że można powiesić sztuczną piłkę trawnik, ponieważ jest zielone oczko na jednej stronie, która jest już wyposażona w nylonowej linki. Więc można powiesić piłkę trawę również wielki obok ciąg świateł na imprezie domowej lub przyjęcie w ogrodzie. Oczywiście można też wymienić plastikową nitkę na inny, bardziej efektowny sznurek.

Kula z mchu z miką w kolorze zielonym ma długość całkowitą wraz ze sznurkiem około 28 centymetrów i średnicę około 9 centymetrów. Tak więc, można umieścić dekoracyjną piłkę również prima na wazonie z bulwiastym otworem i umieścić na stole w salonie.

Długość całkowita: ok. 28cm
Średnica: ok. Ø9cm
Kolor:Zielony, Srebrny, Bezbarwny
Materiał:Plastik
Ilość: 1 sztuka


Nr prod.: 78204
Waga: 0,1 kg
Dostawa do: 7. Grudnia **

więcej zdjęć przedmiotów

Mech kula z miką Ø9cm Zielony
Mech kula z miką Ø9cm Zielony
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT Bez kosztów przesyłki. Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.