Koliber, Dekoracja choinkowa, Ptak Deco, Dekoracja świąteczna L20cm W20cm

34,90 zł *

Dostawa do 25. Stycznia **

Opis produktuOpis produktu

Kolibry to prawdziwe ptaki wysokich lotów i jedno z najbardziej eleganckich zjawisk w świecie ptaków! Dzięki swojemu delikatnemu wyglądowi nigdy nie przestaje zachwycać, a teraz może być umieszczony na choince jako dekoracyjny ptak z klipsem. - Ten dostojny koliber na klipsie do przypinania wniesie magię rajskich ptaków do Twojego domu!

Na korpusie figurki ptaka w świątecznym srebrze, wystaje do przodu jego typowy długi dziób w złotym odcieniu. Szerokie skrzydła z delikatnego papieru w kolorze kremowym i złotym otwarte do lotu tworzą skrzydła ozdobnego ptaka. Pióra ogonowe ptasiej ozdoby również wykonane są z błyszczącego złotego papieru. Ozdobne piórka wykonane z metalowego drutu w kolorze złotym z mieniącymi się sztucznymi diamentami oraz błyszczącymi szklanymi koralikami i cekinami na grzbiecie dopełniają bajkowego wyglądu kolibra deco.

Do spodniej strony kwiatowej ozdoby przymocowany jest metalowy klips ze sprężynką. W ten sposób sztuczny ptak może być w mgnieniu oka wykorzystany w zieleni jodłowej jako ozdoba drzewa lub jako ptak dekoracyjny w dekoracji wiosennej. Szczególnie pięknie wygląda, gdy do adwentowej dekoracji przyczepi się kilka ozdobnych kolibrów! Ponieważ skrzydła, ogon i pióra ozdobne są przymocowane za pomocą metalowego drutu, papierowe ptaszki można wygodnie umieścić w wielu różnych pozycjach i w ten sposób urozmaicić ich wygląd na wiele sposobów.

Czy to przypięte do gałęzi, czy też wkomponowane w dzieła florystyczne, takie jak aranżacje czy wieńce dekoracyjne, zachwycające kolibry do przypinania fantastycznie mienią się w świetle.

Dzięki klipsowi dekoracyjnemu otrzymujesz wysokiej jakości dekorację w kształcie kolibra, dzięki której stworzysz efektowne aranżacje dekoracyjne przez cały rok! Symboliczna moc bajkowego ptaka jest tak samo pociągająca jak jego wygląd, czarujące ptaki są nie tylko znakiem słońca i miłości!

Połącz delikatnego kolibra z mniejszymi sztucznymi ptakami do powieszenia lub pięknymi ozdobnymi motylami lub zawieszkami z kwiatami. W naszej ofercie znajdziesz również pasujące papierowe motyle na klipsie w tym samym stylu!

Uwaga: Akcesoria przedstawione na zdjęciach produktów, jak również elementy dekoracyjne nie są częścią asortymentu, chyba że są wyraźnie dołączone.

Długość: ok. 20cm
Szerokość: ok. 20cm
Wysokość:około 9cm
Długość klamry:około 4,5cm
Kolor:Kremowa biel, Złoty, Srebrny, Czarny
Materiał: Pianka, papier, metal, szklane koraliki, cekiny, kamienie brokatowe
Ilość: 1 szt.
Nr prod.: 00686
Waga: 0,32 kg
Dostawa do: 25. Stycznia **

więcej zdjęć przedmiotów

Koliber, Dekoracja choinkowa, Ptak Deco, Dekoracja świąteczna L20cm W20cm
Koliber, Dekoracja choinkowa, Ptak Deco, Dekoracja świąteczna L20cm W20cm
Koliber, Dekoracja choinkowa, Ptak Deco, Dekoracja świąteczna L20cm W20cm
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT Bez kosztów przesyłki. Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.