Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Kamienie ozdobne 9mm - 13mm pomarańczowe 2kg

20,75 zł *

10,38 zł pro kg

Dostawa do 18. Czerwca **

Opis produktuOpis produktu

Dzięki tym szykownym kamieniom dekoracyjnym w jaskrawym pomarańczowym kolorze możesz w cudowny sposób ozdobić każdą dekorację. Kamieniami można na przykład udekorować misę stołową, a następnie położyć na niej sztuczne owoce, bukiet kwiatów lub nawet świecę filarową. Pomarańczowe kamyczki wyglądają szczególnie dobrze, jeśli wykorzystasz je tematycznie na jesień lub nawet na Halloween. Kamienie wyglądają więc szczególnie ładnie, gdy użyjesz ich jako podłoże dla wyrzeźbionej dyni, małego własnoręcznie zrobionego ducha lub nawet dla lampionu.

Wypełnij kamienie również czasem w szklanym wazonie, a następnie włóż do niego wiązankę ciętych kwiatów i daj się zaskoczyć wspaniałą kombinacją kolorów! Wodoodporne kamienie dekoracyjne można również wykorzystać do pięknej sztuki akwarystyki i wdrożyć w akwarium fantazyjne wzory i pomysły na dekorację. Ponadto, kamienie świetnie wyglądają również na doniczkach i doniczkach, jeśli po prostu je przykleisz.

Kamienie dekoracyjne w kolorze pomarańczowym są oferowane jako worek o łącznej wadze 2 kilogramów, a każdy kamień ma w przybliżeniu od 9 do 13 milimetrów długości.

Uwaga:To jest produkt naturalny! Oznacza to, że produkt podlega zmianom wynikającym z natury i dlatego w kształcie, kolorze, rozmiarze, szerokości, długości i średnicy podanych wymiarów może się różnić!

Rozmiar: ok. 9mm - 13mm
Kolor:Pomarańczowy
Materiał:Kamień
Waga:2kg

Nr prod.: DST2070B04G1
Waga: 2,2 kg
Dostawa do: 18. Czerwca **
Kamienie ozdobne 9mm - 13mm pomarańczowe 2kg
Kamienie ozdobne 9mm - 13mm pomarańczowe 2kg
* Wszystkie ceny wliczając. 19 % VAT, Bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.