Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Kamienie mozaikowe białe mix 1kg

15,95 zł *

Dostawa do 18. Czerwca **

Opis produktuOpis produktu

Wciąż szukasz fantazyjnej dekoracji stołu na swoje przyjęcie weselne? Użyj tych pięknych kamieni mozaikowych w kolorze białym jako karty miejsc na swojej wielkiej uroczystości. W ten sposób masz również miłą pamiątkę z uroczystości, którą Twoi goście mogą zabrać ze sobą do domu. Rozłóż luźno mniejsze kamienie kamieniołomu jako dekorację rozproszoną na świątecznym stole, a stworzyłeś prawdziwą atrakcję przyciągającą wzrok.

Kamienie Anticos Deko to prawdziwe naturalne kamienie. Możesz również użyć kamieni szlachetnych jako ozdoby do skrzynki z kwiatami lub udekorować doniczkę pojedynczymi kamieniami. Lub po prostu stwórz małą mozaikę jako prezent dla bliskiej osoby.

Siatka z białymi kamieniami mozaikowymi waży około 1 kilograma. Zawiera około 20 płaskich kamieni o wielkości od 3 do 6 centymetrów oraz wiele mniejszych kamieni. Naturalne kamienie są również idealne do tzw. aquascapingu, czyli dekoracji akwarium: przywiąż mech do kamieni lub po prostu umieść je w akwarium. Przekonaj się o różnorodnych możliwościach zastosowania tych pięknych kamieni dekoracyjnych!

Uwaga:
To jest Produkt naturalny! Oznacza to, że produkt podlega naturalnym odchyleniom i dlatego może różnić się kształtem, kolorem, rozmiarem, szerokością, długością i średnicą od podanych wymiarów!

Rozmiar: approx. 1cm - 6cm
Kolor: Biały
Materiał: Kamień
Waga: 1kg


Nr prod.: 562123-000-101
Waga: 1,2 kg
Dostawa do: 18. Czerwca **
Kamienie mozaikowe białe mix 1kg
Kamienie mozaikowe białe mix 1kg
* Wszystkie ceny wliczając. 19 % VAT, Bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.