Jałowiec Wieniec Sztuczny z Szyszkami i Jagodami Zielony 48cm

155,20 zł *

Dostawa do 4. Luty **

Opis produktuOpis produktu

 

 

 

Wieczny i realistyczny: Sztuczny wieniec z jałowca z szyszkami i jagodami nie pozostawia żadnych dekoracyjnych życzeń niespełnionych.

 

 

Wysokiej jakości produkt firmy VIANA został zaprojektowany na mniejszym, brązowym wieńcu z plastikowej winorośli. Podobnie jak w przypadku prawdziwego wieńca ściennego, poszczególne gałęzie jałowca zostały przywiązane do tego wieńca. Na gęstych gałęziach osadzone są małe szyszki i jagody. Starannie zaprojektowane przejścia kolorystyczne gwarantują najwyższy realizm i inspirują typowym dla jałowca niebieskawym blaskiem.

 

Na drzwiach, ścianie i stole wieniec dekoracyjny pięknie prezentuje się jesienią i zimą nawet bez dekoracji. Niektóre dekoracyjne wstążki, lampion w szkle w środku i rozproszone dekoracje lub małe figury z drewna wynik tutaj według gustu szybko dekoracji stołu, który będzie inspirować nie tylko swoich gości, ale także ty sam zawsze na nowo. Ponieważ sztuczny wieniec z jałowca nie gubi igieł ani nie wysycha, można go w kilku krokach przekształcić na zimę, a nawet wykorzystać jako wieniec adwentowy. Przy drzwiach wystarczy mały drewniany szyld i dioda LED na zewnątrz, a dekoracyjny jałowiec już z daleka wita gości.

 

Wieniec ze sztucznego jałowca w kolorze zielonym ma średnicę zewnętrzną około 48 centymetrów. Średnica wewnętrzna wynosi tu około 16 centymetrów przy wysokości 8 centymetrów.

 

Średnica: ok. Ø16cm

Wysokość: ok. 4cm
Kolor:zielony, brązowy, biały
Materiał:tworzywo sztuczne, metal
Ilość:1 sztuka

 

 

 

 
producenci: Viana ®
Nr prod.: 68439
Waga: 0,97 kg
Dostawa do: 4. Luty **

więcej zdjęć przedmiotów

Jałowiec Wieniec Sztuczny z Szyszkami i Jagodami Zielony 48cm
Jałowiec Wieniec Sztuczny z Szyszkami i Jagodami Zielony 48cm
Jałowiec Wieniec Sztuczny z Szyszkami i Jagodami Zielony 48cm
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT Bez kosztów przesyłki. Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.