Jajko szklane z piórami Sortowane 6cm 6szt

54,00 zł *

9,00 zł pro Kawałek

Dostawa do 15. Marzec **

opis produktuopis produktu

Czy chcesz poznać nowoczesną dekorację wielkanocną? Następnie spójrz na to szklane jajko z kolorowymi piórami w posortowanej mieszance! Pisanka wykonana jest z bezbarwnego szkła i jest wypełniona prawdziwym ptasim piórkiem, które jest zabarwione na żółto, różowo lub zielono. Na górze znajduje się również bezbarwna plastikowa nić, która jest przymocowana do oczka. Pozwala to przymocować ozdobne jajka do haka nad oknem i zawiesić kolorowe jajka jako atrakcyjną ozdobę okna.

Możesz również powiesić je na kwitnących gałęziach, które umieszczasz w wazonie, aby stworzyć wiosenny wystrój na korytarzu lub w salonie. Dotyczy to również większych roślin doniczkowych lub roślin doniczkowych. Ponadto możesz ozdobić wieniec na drzwi ozdobnymi jajkami i zapewnić elegancki, kolorowy niuans. Oczywiście możesz również usunąć nić i użyć jaj jako dekoracji stołu.

Szklane jajko z kolorowymi piórami w asortymencie jest oferowane w zestawach po 6 i 2, każdy ma ptasie pióra w tych samych kolorach. Z nitką mają one całkowitą długość około 13 centymetrów, a same jajka mają około 6 centymetrów długości.

Długość
całkowita : ok. 13 cm
Długość szklanego lodu:
ok. 6 cm
Kolor: bezbarwny, zielony, różowy, żółty
Materiał:
szkło, pióra, plastik
Ilość: 6 sztuk


google_translate
automatycznie przetłumaczone na google
* wszystkie ceny wliczając. 19 % VAT, bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.