Jajko Emu naturalne 12cm - 14cm 1szt

165,25 € * 138,15 zł * ty zapisz 16% (27,10 zł)

Dostawa do 15. Marzec **

opis produktuopis produktu

Luksusowe jajko do pierwszej klasy dekoracji wielkanocnych! To prawdziwe jajo z emu z natury zostało wydmuchane, opróżnione i oczyszczone w specjalnym procesie, dzięki czemu można użyć emuei bezpośrednio do wspaniałej dekoracji. Stabilna skorupa, przyjemnie szorstka i nietypowa powierzchnia, a także egzotyczne zabarwienie mieszanki niebieskiego i zielonego sprawiają, że australijskie ptasie jajo jest czymś wyjątkowym, atrakcją dla kolekcjonerów!

Możesz więc nie tylko ozdobić gniazdo wielkanocne tym ozdobnym jajkiem, które jest nieco mniejsze niż strusie jajo, ale także stworzyć elegancką dekorację pokoju z jajkiem emu. Aby to zrobić, owinąć na przykład naturalne jajko siatką drucianą, a następnie zawiesić na suficie i w ten sposób wesprzeć dekorację ścienną w salonie. Możesz więc urządzić elegancką uroczystość w domu lub w hotelu, a tym samym zaskoczyć gości nowymi dekoracjami pokojowymi.

Jajo emu z natury ma długość między 12 a 14 centymetrów i podlega naturalnym fluktuacjom, dzięki czemu każdy okaz może być nieco jaśniejszy lub ciemniejszy. Średnica również zmienia się w przybliżeniu między 7 a 8 centymetrów. Ze względu na unikalną kombinację kolorów niebiesko-zielonego odcienia, który może łatwo przybrać kolor czarny lub szary, jajko z „Down Under” pasuje również elegancko do morskiej dekoracji Morza Południowego i może być wspaniale ozdobione drobnym piaskiem, muszlami i drewnem być. Odkryj fascynujące pomysły na dekoracje, które są możliwe dzięki temu dużemu jaju emu!

Uwaga: jest to naturalny produkt ! Oznacza to, że produkt podlega naturalnym wahaniom i dlatego może różnić się kształtem, kolorem, rozmiarem, szerokością, długością i średnicą od określonych wymiarów!

Rozmiar:
ok. 12 cm - 14 cm
Średnica: ok. Ø7cm - Ø8cm
Kolor: szmaragdowo zielony
Materiał: Emuei
Ilość: 1 szt


google_translate
automatycznie przetłumaczone na google

3D article video

* wszystkie ceny wliczając. 19 % VAT, bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.