Jajko ceramiczne z wzorem 6,5cm 4szt

34,20 zł *

8,55 zł pro Kawałek

Dostawa do 16. Marzec **

opis produktuopis produktu

Nowoczesne ozdoby wielkanocne do nałożenia: To ceramiczne jajko z wzorem jest szlachetną alternatywą dla kolorowych akcesoriów wiosennych i dlatego robi wiele rzeczy. Kształtem i rozmiarem jest wzorowany na jajku kurze, ale ma płaski spód, dzięki czemu stoi bezpiecznie i stabilnie. Jest również oferowany w pakiecie 4 i dwóch atrakcyjnych wzorach. Po dwa jajka każde, błyszcząca biała powierzchnia jest wydrukowana z kwiatkiem i tańczącym królikiem w sylwetce, która albo rozciąga się w kierunku nieba, albo jest w środku skoku.

Możesz oczywiście umieścić biało-czarne jajka indywidualnie na parapecie lub jako niezwykłą dekorację stołu na stole wielkanocnym lub połączyć je z innymi motywami, jak chcesz. Są po prostu imponujące, na przykład na ozdobnym talerzu lub tacy, która jest również biała, na której umieszczasz suszony mech, gałązki i ptasie pióra. Szczególnie sprytnym pomysłem jest wypełnienie mchu starym, zabytkowym stojakiem na ciasto, a następnie umieszczenie figurek królika, kwiatów i kamieni obok ceramicznych jaj. Ponadto wykwintne jajka wielkanocne to sprytny pomysł na prezent i oczywiście można je również umieścić w koszyku wielkanocnym w klasyczny sposób.

Zestaw zawiera w sumie 4 jajka wykonane z białej lakierowanej ceramiki, z których 2 są zaprojektowane w tym samym projekcie. Przy średnicy około 4 centymetrów każde jajko ma wysokość około 6,5 centymetra. Ślad mierzy około 2 centymetrów średnicy. Jajka są puste w środku i nie są masywne.

Rozmiar: ok. 6,5 cm
Średnica: ok. 4 cm
Powierzchnia podłogi : ok. 2 cm
Kolor: biały, czarny
Materiał: ceramika
Ilość: 4 sztuki, 2 na projekt

google_translate
automatycznie przetłumaczone na google

3D article video

* wszystkie ceny wliczając. 19 % VAT, bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.